X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Wiemy, kto wystąpi na Męskim Graniu 2013!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2013 18:24
Piotr Stelmach ogłosił, kto wystąpi na trasie Męskiego Grania w Krakowie, Chorzowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Żywcu.
Audio
  • Piotr Stelmach ogłasza, kto wystąpi na Męskim Graniu 2013 we Wrocławiu (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Piotr Stelmach ogłasza, kto wystąpi na Męskim Graniu 2013 w Gdańsku i Poznaniu (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Piotr Stelmach ogłasza, kto wystąpi na Męskim Graniu 2013 w Warszawie i Żywcu (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Monika Brodka w czasie koncertu Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką
Monika Brodka w czasie koncertu "Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką"Foto: Fot. D. Kawka

Piotr Stelmach zdradził w audycji "Myśliwiecka 3/5/7", że na Męskim Graniu 2013 wystąpią:
- w Krakowie 13 lipca : O.S.T.R i Michał Urbaniak, Natu Kozmic Blues i Katarzyna Nosowska, 2Cresky Feat. Lach, Hey, Kapela ze Wsi Warszawa, Kim Nowak, Lao Che, Maja Olenderek Ensemble, Marek Dyjak, Pink Freud oraz Maja Olenderek Ensamble .

- w Chorzowie 20 lipca : Leszek Możdżer i O.S.T.R., Stanisław Soyka i Nosowska, 2Cresky Feat. Lach,  Ballady i Romanse, Fisz Emade Tworzywo, Hey, Grażyna Łobaszewska, Maria Peszek, TRES.B, Krzysztof Zalewski oraz Zalef .

- we Wrocławiu 27 lipca: Brodka i Nosowska, O.S.T.R i Michał Urbaniak, 2Cresky Feat. Lach, Ballady i Romanse, Hey, Maria Peszek, Patti Yang Group, Pink Freud, Soniamiki oraz Hifi Banda.

- w Gdańsku 3 sierpnia : Brodka i Nosowska, O.S.T.R. i Michał Urbaniak, 2Cresky Feat. Lach, Domowe Melodie, Hey, Mela Koteluk, Muchy, Öszibarack, Patti Yang Group, TRES.B oraz Łagodna Pianka

- w Poznaniu 10 sierpnia : Brodka i Nosowska, O.S.T.R. i Michał Urbaniak, Hey, Kapela ze Wsi Warszawa, Kim Nowak, Lao Che, Pink Freud, Skalpel, UL/KR oraz Diox .

- w  Warszawie 17 sierpnia : Leszek Możdżer i O.S.T.R., Stanisław Soyka i Nosowska, Hey, L.Stadt, Maria Peszek, Marek Dyjak, Patti Yang Group, Skalpel, Stanisława Celińska, Bartek Wąsik, Royal String Quartet, TRES.B, Michał Urbaniak.

- w Żywcu 31 sierpnia: Zorak + O.S.T.R., O.S.T.R. + Michał Urbaniak, Nosowska, Hey, Kaliber 44, Mela Koteluk, Modulators, Myslovitz.

Nowi
Nowi dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013: Katarzyna Nosowska i O.S.T.R

Od 25 maja przez 7 tygodni można wybierać młodych wykonawców, którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach "Nowego Męskiego Grania". Co tydzień w "Myśliwieckiej 3/5/7" przedstawiamy wykonawcę/zespół, który dołączy do tegorocznej trasy koncertowej.

- Można głosować na jednego z rekordowej liczby 32 wykonawców: Alters, Bad Light District, Bartek Kujawski, Coldair, Diox, Fonovel, Hello Mark, Hi Fi Banda, Hurragun, Joanna Duda, Leman Acoustic, Little White Lies, Łagodna Pianka, Maja Olenderek Ensamble, Milcz Serce, Miss God, Mooryc, Ms. No One, Ocean Of Noise, Plastic, PMM, Popsysze, The Rookles, Rubber Dots, The Shipyard, Stardust Memories, The Sunlight Earth, Tfaruk Love Communication, Ur, Weeping Birds, WNDKR oraz Zalef - ogłosił w Trójce pod koniec maja Piotr Stelmach .

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Akcja rozpoczęła się 10 czerwca audycją "W tonacji Trójki" nadawaną z Żywca. To w niej Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania zaprezentowali singiel promujący trasę "Jutro jest dziś" i opowiadali o jego powstaniu

W zeszłym roku publiczność zaczarowali Katarzyna Nosowska i Marek Dyjak.

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie >>>

20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie!

27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzykę Końca Lata >>>

10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w Żywcu 31 sierpnia.

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania. Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: MUZYKA

Czytaj także

Męskie Granie 2013: Nosowska i O.S.T.R o życiu i muzyce

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 14:11
- Mam nadzieję, że nigdy nie znajdzie się nic, co będzie w stanie mnie odciąć od ostatniego łącznika z dzieciństwem. Dopóki będę tworzyć muzykę, dopóty będę dzieckiem. Kiedy wychodzę ze studia zaczyna się dorosłe życie - mówił O.S.T.R.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: wiemy, kto zagra w Gdańsku!

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 14:03
- Miło mi ogłosić, że w kolejnym tygodniu głosowania wygrał zespół Łagodna Pianka - mówił Piotr Stelmach w "Myśliwieckiej 3/5/7". Koncert odbędzie się 3 sierpnia w Stoczni Gdańskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: w Poznaniu wystąpi...

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2013 16:40
- Miło mi ogłosić, że po Państwa głosowaniu w tym tygodniu wygrał Diox i to on wystąpi w Poznaniu na kolejnym koncercie Męskiego Grania 2013 - mówił w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach. Koncert odbędzie się 10 sierpnia.
rozwiń zwiń