X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolędowanie na Polesiu - reportaż!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 21:00
W sobotnich "Przestrzeniach kultury" przedstawimy relację z kolędowania we wsi Stari Koni na ukraińskim Polesiu w czasie Bożego Narodzenia w 2012 roku.
Dominika Czekun
Dominika CzekunFoto: Oleksiy Nahornyuk

Do charyzmatycznej śpiewaczki Dominiki Czekun przyjeżdżają jej uczniowie z Polski. Z kolędami chodzą od domu do domu, rozmawiają o miejscowych tradycjach nie tylko bożonarodzeniowych, o jej życiu i muzyce, śpiewają razem z nią. Audycja będzie portretem tej wybitnej osobowości muzycznej, którą już od dawna odwiedza wielu młodych ludzi z różnych miast Polski i Ukrainy, aby uczyć się jej pieśni. Tym razem kolędowali z nią: jej sąsiadka Nadia Petrowec, Oleksij Nahorniuk z Równego, a z Polski: Jagna Knittel, Maniucha Bikont, Joanna Gancarczyk i autorka audycji - Justyna Piernik

Nasza radiowa koleżanka wraz ze swoim zespołem "Warszawa Wschodnia" w sobotę o 17.00 w specjalnym wydaniu audycji "Five'oclock" zaśpiewa kolędy polskie, rosyjskie i ukraińskie, m.in. pochodzące z tej wsi.

21 grudnia (sobota), godz. 12.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sady i ogrody na wiślańskich wyspach

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2013 15:00
- Na wyspach Zalewu Włocławskiego nie tylko plażowano, lecz także uprawiano warzywa i owoce - mówiła w Dwójce Monika Maciejewska, koordynatorka projektu "Zatopione wsie" dotyczącego społecznych konsekwencji budowy tamy we Włocławku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kopalnie "kwitną" nie dla górników?

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 13:00
Stare kopalnie dostają drugie życie: powstają w nich muzea, teatry, a nawet termy rzymskie. - Rewitalizuje się budynki, ale nie ożywia się lokalnych społeczności - twierdzi prof. Kazimiera Wódz, autorka książki "Zapomniane miejsca, zapomniani ludzie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świąteczny "Five o'clock" - Obejrzyj wideo!

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 12:05
To było wyjątkowe spotkanie. Wielu słuchaczy, dziennikarze Dwójki występujący na scenie, zaproszeni artyści. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z bożonarodzeniowego "Five o'clock"!
rozwiń zwiń