X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Sacrum Profanum na antenie Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 15:49
Zapraszamy na transmisje i relacje z festiwalu, który w tym roku odbywa się w Krakowie od 26 września do 1 października pod hasłem "Wejdź do strefy dyskomfortu".
Fragment plakatu festiwalu Sacrum Profanum
Fragment plakatu festiwalu Sacrum ProfanumFoto: materiały promocyjne

Mantra Percussion1200.jpg
Strefa dyskomfortu na festiwalu Sacrum Profanum

Tegoroczna odsłona Sacrum Profanum jest krótsza, ale – jak podkreśla kurator festiwalu Krzysztof Pietraszewski – bardziej intensywna i dwukrotnie bogatsza w koncerty, których będzie aż dwadzieścia. 

Dwójka przeprowadzi z Krakowa dwie transmisje:

W środę (27.09). o godz. 19.00 przeniesiemy się do Teatru Ludowego w Krakowie, gdzie dwa zespoły Dedalus i Muzzix zaprezentują program poświęcony Moondogowi powstały w związku z 100. jego rocznicą urodzin. Muzycy pokażą legendarnego kompozytora jako dalekiego potomka Bacha czy Monteverdiego, dlatego jego utwory przedstawione zostaną jako cykl madrygałów.

Z kolei w niedzielę (1.10) o godz. 20.00 nadamy transmisję z Centrum Kongresowego ICE. Na koncercie pt. "Afrykańskie reperkusje" wystąpi Gideon Alorwoyie, wirtuoz instrumentów perkusyjnych z Ghany. 
Muzyk wraz ze swoim zespołem i amerykańską grupą Mantra Percussion przedstawią program wypełniony minimalizmem afrykańsko-amerykański, który opracowano na przypadające w ubiegłym roku 80. urodziny Steve’a Reicha

Dwójka dokona też rejestracji i odtworzy w późniejszym terminie koncert Quiet Music Ensemble w Centrum Kongresowym ICE.

Sacrum Profanum to prestiżowy, międzynarodowy projekt zainicjowany w Krakowie w 2003 roku. Prezentuje muzykę najnowszą, stawiając sobie za cel zacieranie granic pomiędzy muzyką współczesną, a zdobyczami ambitnej sceny rozrywkowo-eksperymentalnej. 

materiały prasowe/bch/mz

Zobacz więcej na temat: Sacrum Profanum
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przed Sacrum Profanum. Muzyka umarłych outsiderów

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017 18:55
W "Nokturnie" zapowiadaliśmy nadchodzący festiwal Sacrum Profanum, który odbędzie się w Krakowie w dniach od 26 września do 1 października.
rozwiń zwiń