X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spotkanie z Wojciechem Staroniem

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 22:10
Gościem Dwójki będzie ceniony dokumentalista i operator filmowy.
Wojciech Staroń
Wojciech StarońFoto: Wojciech Kusiński/PR

Za zdjęcia do filmów innych reżyserów otrzymał Złotą Żabę na festiwalu Camerimage w 2006 r. (za zdjęcia do filmu Krzysztofa Krazuego i Joanny Kos-Krauze "Plac Zbawiciela") i Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie w 2011 r. (za zdjęcia do filmu "Nagroda" Pauli Markowicz).
Krzysztof Krauze od czasu "Mojego Nikifora" pracuje tylko z nim, dokumentalista Jacek Bławut swój debiut fabularny "Jeszcze nie wieczór" powierzył jego kamerze. Czy operator filmowy to jedynie człowiek do wynajęcia? Jak będąc na usługach stłumić swój temperament niezależnego twórcy kina dokumentalnego?
Nasz gość swoje filmy kręci w stronach tak odległych jak Syberia czy Argentyna. Czy jest granica między życiem a kinem dokumentalnym Staronia, które reżyser realizuje wraz ze swoją rodziną? Czy można w filmie zawrzeć całą prawdę o miejscu i ludziach w nim spotkanych? Kim trzeba być, by patrzeć na świat tak, jak robi to autor filmów "Syberyjska lekcja" (m.in. zdobywca Nagrody im. Andrzeja Munka, Srebrnego Lajkonika na festiwalu w Krakowie w 1998 r.), "El Misjonero", "Argentynska lekcja" (wyróżnienie w Konkursie Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych festiwalu Camerimage w 2011 r.)?
Na audycję z cyklu W Dwójce raźniej zaprasza Magdalena Juszczyk.
13 lipiec (piątek), godz. 18.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fotografia zmienia fotografa

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 12:45
Monika Redzisz, połowa duetu Zorka Project, opowiadała w Dwójce o swej pracy, kontaktach z ludźmi i stereotypach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Ferency: Najważniejsze są spotkania

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 23:00
- Nie ma znaczenia, czy to spotkanie przy filmie, czy sztuce teatralnej - mówi znakomity aktor, który nie narzeka na brak propozycji ze wszystkich stron. Jego głos słychać również w Teatrze Polskiego Radia.
rozwiń zwiń