X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Gazeta Wyborcza

Spotkanie premiera z szefem KNF w środę rano

Premier Mateusz Morawiecki wezwał szefa KNF Marka Chrzanowskiego na środę rano do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - poinformował na Twitterze szef KPRM Michał Dworczyk. W spotkaniu weźmie udział również Koordynator Służb Specjalnych minister Mariusz Kamiński. "Gazeta Wyborcza" napisała, opierając się między innymi na zawiadomieniu skierowanym do prokuratury, że w rozmowie z właścicielem Getin Banku Leszkiem Czarneckim, Marek Chrzanowski zaoferował przychylność za około 40 milionów złotych.
Zobacz więcej na temat:  KNF Gazeta Wyborcza POLSKA

Zbigniew Ziobro: to kłamstwo, że bronimy księży pedofilów

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro dementuje informacje prasowe o rejestrze przestępców seksualnych i zapowiada pozwy cywilne przeciwko mediom, które rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o nieumieszczeniu w rejestrze nazwisk duchownych. "Gazeta Wyborcza" zarzuciła resortowi sprawiedliwości ochronę księży.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Ziobro Ministerstwo Sprawiedliwości pedofilia Gazeta Wyborcza sądownictwo

Media prywatne i publiczne - coraz niższe standardy?

Na kwietniowej konferencji prasowej podkomisji smoleńskiej dziennikarz "Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski powiedział do Antoniego Macierewicza: "jest pan kłamcą i przestępcą". Jak stwierdził prowadzący "Debatę Jedynki", zachowanie to było "przejawem tego, co dzieje się z polskim dziennikarstwem".
Zobacz więcej na temat:  Witold Gadowski media dziennikarstwo partie polityczne Gazeta Wyborcza dziennikarze etyka prasa radio telewizja internet