REKLAMA

"W powietrzu" Ingi Iwasiów. Odkrywanie ciała

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 09:30
W audycji specjalnej, prosto z Festiwalu Conrada, spotkamy się z dwiema pisarkami: Ingą Iwasiów i Katarzyną Tubylewicz, by porozmawiać m.in. o obrazie kobiety we współczesnej literaturze.
W powietrzu Ingi Iwasiów, wyd. Wielka Litera (fragm. okładki)
"W powietrzu" Ingi Iwasiów, wyd. Wielka Litera (fragm. okładki)Foto: mat. prasowe

Nowa książka Ingi Iwasiów – "W powietrzu" – to psychologiczno‐obyczajowa opowieść o erotycznym zabarwieniu. Bohaterka – kobieta w średnim wieku, intelektualistka – opowiada historię dochodzenia do poznania, oswojenia i pokochania swojego wewnętrznego ja…

>>>Dwójka na Conrad Festival 2014<<<
W audycji z cyklu "O wszystkim z kulturą" spotkamy się również z Katarzyną Tubylewicz, autorką "Rówieśniczek" – powieści o trudnej, kobiecej przyjaźni i ludzkich grach o władzę.  
Zapraszają Katarzyna Nowak i Bartosz Panek.
21 października (wtorek), godz. 18.00-19.00

jp/mm

Czytaj także

Conrad Festival 2014 to sztuka wyboru

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 17:20
- Kraków to jedyne miejsce na świecie, gdzie Boris Akunin spotka się z Jaume'em Cabré, Paulem Austerem, Rają Shehadehem oraz Olgą Tokarczuk - zapraszał na Conrad Festival 2014 Robert Piaskowski z Krakowskiego Biura Festiwalowego. Impreza potrwa od 20 do 26 października.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pisarz jako towar najlepszy

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 10:00
Czy współcześnie sprzedaje się raczej książki, czy – ich autorów? W Dwójce rozmawialiśmy o tym, jak ważną częścią pracy pisarza stała się dziś praca nad wizerunkiem.
rozwiń zwiń