X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Grabowski wygłosi "Spowiedź chuligana"

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 17:19
W "Poranku Dwójki" porozmawiamy o nowym monodramie Teatru Polonia - "Spowiedź chuligana. Jesienin" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.
Andrzej Grabowski
Andrzej GrabowskiFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Przedstawienie składa się z wierszy Sergiusza Jesienina, którego barwna i tragiczna biografia rosyjskiego "poety przeklętego" w sposób znaczący wpłynęła na jego twórczość. Wiersze te układają się w historię o dojrzewaniu, o nadchodzeniu mądrości i roztropności, wreszcie o wspomnieniach czasu minionego.

O "Spowiedzi chuligana" porozmawiamy o godz. 8.10 z wykonującym monodram Andrzejem Grabowskim oraz z reżyserem Krzysztofem Jasińskim (transmisja wideo).

W audycji opowiemy również o filmie poświęconym twórczości Mikołaja Trzaski "Ucho wewnętrzne". Właśnie odbyła się jego trójmiejska premiera.

Poza tym w "Poranku": "Słowo na dzień", "Śpiewnik jazzowy", "Wiadomości kulturalne", "Archiwalnia" i "Płyta tygodnia". Tym razem do zdobycia "Koncerty fletowe" Carla Philippe'a Emanuela Bacha w wykonaniu Emmanuel Pahud z orkiestrą Kammerakademie Potsdam pod dyrekcją Trevora Pinnocka. To nowy album firmy Warner Classics.

Rekomendacje kulturalne tuż przed 9.00 przedstawi pisarz, twórca książek dla dzieci i młodzieży oraz autor scenariuszy - Grzegorz Kasdepke.

***

Na "Poranek Dwójki" w piątek (3.02) w godz. 6.00-9.00 zaprasza Tomasz Obertyn.

jp/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Grabowski: trzeba widzieć, kiedy publiczność ma się śmiać

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2013 20:17
- To trudny i wredny kawałek chleba - tak o sztuce rozbawiania publiczności opowiadali w Dwójce znakomici aktorzy Krzysztof Tyniec, Krzysztof Kowalewski i Andrzej Grabowski.
rozwiń zwiń