X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polin, czyli jak robi się nowoczesne muzeum

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 19:10
W "Magazynie europejskim" rozmawialiśmy m.in. o warszawskiej placówce, która zdobyła tytuł Europejskiego Muzeum Roku 2016.
Audio
  • Magazyn europejski: Polin Europejskim Muzeum Roku 2016; Międzynarodowy Festiwal Nowej Dramaturgii w Berlinie; przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w krajach członkowskich (Dwójka)
Charakterystyczna bryła budynku POLIN
Charakterystyczna bryła budynku POLIN Foto: W. Kryński / Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

O tytuł ten w konkursie pod auspicjami Komisji Europejskiej ubiegało się 49 placówek z 24 krajów. O to, jak robi się nowoczesne muzeum, zapytaliśmy prof. Dariusza Stolę - dyrektora Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Poza tym w audycji:

Zespoły teatralne - między innymi z Egiptu, Belgii, Szwecji i Syrii - biorą udział w Międzynarodowym Festiwalu Nowej Dramaturgii w Berlinie, który korzysta ze środków UE. O wydarzeniu opowiedziała Jagoda Englebrecht, krytyk teatralny.

Czym zajmują się przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w krajach członkowskich? Co decyduje o nominacjach na szefów tych miejsc? Zapytaliśmy o to Piotra Świtalskiego - rzecznika prasowego Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce w związku z mianowaniem Marka Prawdy na nowego dyrektora tej placówki.

UE wobec kryzysu migracyjnego - to najważniejszy w tym tygodniu temat w prasie europejskiej. Doniesienia gazet włoskich i czeskich śledzili Marek Lehnert i Paweł Szukała.

***

Tytuł audycji: Magazyn europejski

Prowadzi: Tomasz Mościcki

Data emisji: 16.04.2016

Godzina emisji: 15.00

jp/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ogród Botaniczny w Łodzi się rozbudowuje

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:44
Instytucja dostanie 2,5 miliona złotych na zabezpieczenie roślin wymagających ścisłej ochrony. Więcej w nagraniu "Magazynu europejskiego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy Teatr na nowej scenie. Pierwsi "Francuzi"

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 15:04
W "Magazynie europejskim" mówiliśmy m.in. o planach otwieranego właśnie Międzynarodowego Centrum Kultury Nowy Teatr w Warszawie.
rozwiń zwiń