X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak Syryjczycy znaleźli dom w Oławie

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 14:00
W audycji słuchaliśmy historii rodziny, która zanim półtora roku temu trafiła do Polski, przeszła długą drogę z oblężonego Homs.
Audio
  • Jak Syryjczycy znaleźli dom w Oławie (Magazyn europejski/Dwójka)
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: flickr.com/lenny_montana

Adelowi, Salwie, Mimozie, Carmen, Toniemu i Adelowi juniorowi - w odróżnieniu od ponad stu innych syryjskich rodzin - udało się zostać w Polsce. Od samego początku, bez względu na politykę polskiego rządu, Niemiec czy Unii Europejskiej, wspiera ich rodzina Wilgoszów.

Ponadto w audycji porozmawialiśmy o tym, że okres świąteczny to dobry moment do spotkań, ale także wzajemnego wsparcia, zwłaszcza osób starszych i samotnych. Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Ę" właśnie w tym duchu, lecz nie tylko na święta, proponuje konkurs na nowatorskie rozwiązania, które osobom w sędziwym wieku pozwolą dłużej uczestniczyć w życiu społecznym i żyć lepiej. Najlepsze projekty dostaną wsparcie ekspertów oraz dotację na testowanie. O szczegółach mówił Wojciech Wiśniewski, menedżer projektu.

***

Tytuł audycji: Magazyn europejski

Prowadzi: Justyna Piernik

Data emisji: 24.12.2016

Godzina emisji: 15.00

mz/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PAH pomaga syryjskim rodzinom z Aleppo

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 13:55
Pierwszych 255 rodzin z Aleppo dotarło do obozów dla uchodźców, w których pracuje Polska Akcja Humanitarna. Pracownicy misji PAH w Syrii codziennie dostarczają nowoprzybyłym ponad 26 tysięcy litrów wody, zajmują się też wywozem śmieci i nieczystości, a także prowadzą szkolenia z zasad zachowania higieny w prowizorycznych warunkach i dużym skupisku ludzi. O działaniach Polskiej Akcji Humanitarnej opowiadał w Polskim Radiu 24 Marcin Podleśny, koordynator programu Turcja/Syria.
rozwiń zwiń