"Teen spirit" i Agnieszka Grochowska na hollywoodzkim szlaku

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2019 15:30
Ze znakomitą aktorką rozmawialiśmy m.in. o jej roli w filmie "Teen spirit", w którym partneruje wschodzącej gwieździe amerykańskiego kina Elle Fanning.
Audio
  • Agnieszka Grochowska o swoje drodze do filmu i najnowszej roli (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
Agnieszka Grochowska
Agnieszka GrochowskaFoto: Grzegorz Śledź/PR

Grała u boku Johna Malkovicha, towarzyszyła na planie Thomowi Hardy'emu, ostatnio zagrała u twórców "La la landu". Agnieszka Grochowska od lat dostaje role w europejskich filmach. Niedługo będziemy mogli podziwiać jej talent w amerykańskiej produkcji "Teen spirit", której reżyserem jest debiutujący w tej roli aktor Max Minghella. Jak wyglądała jej praca nad rolą w tym obrazie? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: O wszystkim z kulturą

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 8.02.2019

Godzina emisji: 17.30

bch/mko

Czytaj także

Dorota Kolak: "Zabawa, zabawa" to aktorskie wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 12:50
- To nie jest film dydaktyczny. To dramatyczna historia człowieka. Jednym z zagadnień, które rozważałyśmy z reżyserką było to, czy bronić postaci Teresy, ordynatora szpitala dziecięcego i alkoholiczki. Postanowiłyśmy tylko ją pokazać, oświetlić - mówiła w Dwójce ceniona aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pustka i niegodziwość. Anatomia zła według Larsa von Triera

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 15:41
- Bohater filmu mówi o sobie, że jest architektem i próbuje budować dom, ale to się nie udaje. Niszczy kolejne projekty i nie może zamiaru zrealizować, bo dom budujemy dla kogoś, a jedyne do czego on dąży, to osiągnięcie perfekcji i doskonałości. Chce być jak Bóg – mówiła w Dwójce psychoterapeutka Ewa Głód.
rozwiń zwiń