X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawa stawia na teatr autorski

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 15:15
- Teatry tego typu sprawiają, że o mieście jest głośno za granicą - mówił o filozofii współpracy między ratuszem a stołecznymi teatrami publicznymi wiceprezydent m. st. Warszawy Jarosław Jóźwiak.
Audio
  • Jarosław Jóźwiak o kondycji warszawskich teatrów publicznych. Rozmawia Maciej Nowak (250 lat teatru publicznego w Polsce/Dwójka)
Przykładem inwestycji Warszawy w teatr jest powstające przy ul. Madalińskiego Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr w hali Nowego Teatru (na zdjęciu wizualizacja projektu)
Przykładem inwestycji Warszawy w teatr jest powstające przy ul. Madalińskiego Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr w hali Nowego Teatru (na zdjęciu wizualizacja projektu)Foto: PAP/Tomasz Gzell

Gość Dwójki zwracał uwagę, że Warszawa ma więcej teatrów publicznych niż Paryż i Berlin. Co więcej - mocno inwestuje w te placówki. Czy za finansowym wsparciem idą oczekiwania co do repertuaru poszczególnych teatrów? - Staramy się nie wtrącać w kwestie artystyczne. Interweniujemy w przypadku problemów natury organizacyjnej i finansowej - podkreślał Jarosław Jóźwiak.

Wiceprezydent dodawał, że jedna z takich spraw otarła się o Watykan.

***

Audycja: 250 lat teatru publicznego w Polsce 

Prowadzi: Maciej Nowak

Gość: Jarosław Jóźwiak (wiceprezydent m. st. Warszawy)

Data emisji: 15.05.2015

Godzina emisji: 15.00

bch/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Teatr ma podpowiadać myśli, a nie je narzucać

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2015 19:00
- Brakuje mi w obecnym teatrze tajemnicy, niedopowiedzenia. Nie chcę, żeby twórcy mówili mi, co mam myśleć - mówiła reżyserka teatralna Ewelina Marciniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mickiewicz znowu wrogiem państwa polskiego?

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 17:00
- "Dziady" to dzieło zaprzeczające logice "państwa komercyjnego”. Dlatego znów mamy problem z ich wystawieniem - argumentował dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr publiczny. Starcie wyżów demograficznych

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 18:00
– Z przyczyn naturalnych dla ludzi urodzonych po 1984 r. nie ma już miejsca w teatrze publicznym – mówił aktor Piotr Głowacki, wiceprezes Związku Artystów Scen Polskich.
rozwiń zwiń