Sezon teatralnych premier

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2010 10:33
Rozmowa z Janem Englertem, dyrektorem Teatru Narodowego, oraz z krytykiem teatralnym Jackiem Wakarem. Zaprasza Tomasz Mościcki.

Dzisiejszy "Sezon na Dwójkę" poświęcony będzie teatrowi. Tomasz Mościcki w pierwszej części audycji porozmawia z Janem Englertem, dyrektorem Teatru Narodowego, o premierowym wystawieniu "Kreacji" Ireneusza Iredyńskiego. Natomiast w drugiej części zapraszamy do wysłuchania rozmowy z krytykiem Jackiem Wakarem, który opowie o nowościach teatralnych.

10 września (piątek), godz. 18:00

Zobacz więcej na temat: Jan Englert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dobry rok Teatru Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2010 12:50
- To był rok wielu udanych premier, wielu dobrze zagranych ról, fantastycznej frekwencji- tak, to co działo się na scenie Teatru Narodowego podsumowuje Jan Englert. Dyrektor tej sceny zapowiada, że w planach repertuarowych na 2010 znalazło się wiele ciekawych tytułów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr jest wszystkim

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2010 11:34
Mówi się, że świat jest w kryzysie i teatr jest w kryzysie. Mimo tego Izabella Cywińska zdecydowała się na objęcie funkcji dyrektora artystycznego Teatru Ateneum w Warszawie, co niektórzy nazywali samobójstwem, a Andrzej Seweryn od września oficjalnie zacznie pełnić funkcję dyrektora Teatru Polskiego w Warszawie, okrzykniętego sceną nad którą ciąży klątwa. Czy rzeczywiście możemy mówić o swoistej mobilizacji niezwykłych postaci w życiu teatralnym w czasach kryzysu
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Aktualności teatralne

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2009 16:04
W Sezonie na Dwójkę porcja najświeższych wiadości o teatrze.
rozwiń zwiń