X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Dobry rok Teatru Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2010 12:50
- To był rok wielu udanych premier, wielu dobrze zagranych ról, fantastycznej frekwencji- tak, to co działo się na scenie Teatru Narodowego podsumowuje Jan Englert. Dyrektor tej sceny zapowiada, że w planach repertuarowych na 2010 znalazło się wiele ciekawych tytułów.
Audio
 
 
W ubiegłym roku na scenie Teatru Narodowego w Warszawie odbyły się premiery takich spektakli jak m.in: „Umowa, czyli łajdak ukarany”, „Polowanie na łosia”, „Lekkomyślna siostra”,„Marat/Sade”, „Tango”, „Balladyna". Ważnym wydarzeniem było także Spotkanie Teatrów Narodowych, w ramach którego na zaproszenie m.in. dyrektora Jana Englerta do Warszawy przybyli przedstawiciele scen narodowych z Austrii, Rosji, Francji, Bułgarii, Rumunii, Włoch.
 
Pierwszą premierą, zaplanowaną na 20 lutego 2010 jest „Dozorca” Harolda Pintera w reżyserii Piotra Cieślaka z Januszem Gajosem w głównej roli. Swój autorski spektakl na Scenie Studio wyreżyseruje Iwan Wyrypajew. Trzecią premierą będzie spektakl w reżyserii Jana Englerta "Księżniczka na opak wywrócona". W maju polską prapremierę będzie miała sztuka „Elektryczny parkiet” w reżyserii Andrzeja Domalika. Pod koniec roku Agnieszka Glińska pokaże „Czajkę” wg Czechowa.
 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Sześć scen w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2009 10:51
Spotkanie Teatrów Narodowych to międzynarodowy festiwal, który odbędzie się w październiku i listopadzie 2009 w Warszawie. Jego inicjatorem jest Teatr Narodowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatralne zawirowania sezonu

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2010 09:18
Sezon teatralny 2009/2010 trwa od września. Za nami kilka udanych premier, wiele zapowiadających się ciekawie tytułów jest w próbach. Na jakie spektakle warto zwrócić uwagę, a jakie można pominąć podpowiadają goście Tomasza Mościckiego w "Sezonie na Dwójkę" - Jacek Wakar i Janusz Majcherek
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bałkański Don Juan

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2009 14:43
Spotkanie Teatrów Narodowych w Warszawie trwa już od października. W tym tygodniu do stolicy przybyła grupa aktorów z Narodowego Teatru im. Iwana Wazowa w Sofii.
rozwiń zwiń