X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Historyczne spektakle w Muzeum Historii Polski

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 11:45
- Postanowiliśmy zobaczyć co się działo na scenach teatralnych w listopadzie 1918 roku i zastanowić się, czy ludzie byli świadomi tego, co się wtedy działo - mówiła Małgorzata Żaryn z Muzeum Historii Polski.
Audio
  • Małgorzata Żaryn o atrakcjach przygotowanych na Święto Niepodległości przez Muzeum Historii Polski (Poranek Dwójki)
fragment plakatu zapowiadającego główny temat tegorocznego Przystanku Niepodległość, a będą nim przedstawienie pokazujące, co grano na deskach warszawskich teatrów w latach 1918, 1928, 1938, 1948
fragment plakatu zapowiadającego główny temat tegorocznego "Przystanku Niepodległość”, a będą nim przedstawienie pokazujące, co grano na deskach warszawskich teatrów w latach 1918, 1928, 1938, 1948Foto: materiały promocyjne Muzeum Historii Polski

We "Poranku Dwójki" mówiliśmy o bogatym programie warszawskiego Muzeum Historii Polski, przygotowanym na Święto Niepodległości. Znalazły się w nim przedstawienia teatralne dla dzieci i dorosłych, warsztaty plastyczne oraz spacer po Warszawie śladami międzywojennego teatru. To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez muzeum. Główną atrakcją tegorocznego "Przystanku Niepodległość” pt. "My to zagramy!" będzie przedstawienie pokazujące, co grano na deskach warszawskich teatrów w latach 1918, 1928, 1938, 1948. Odbędą się cztery takie spektakle. Scenariusz przedstawienia został napisany specjalnie dla Muzeum Historii Polski. Realizacją przedstawienia zajmują się absolwenci i studenci warszawskiej Akademii Teatralnej.

***

Tytuła audycji: "Poranek Dwójki"

Prowadzenie: Tomasz Obertyn
Gość: Małgorzata Żaryn
Data emisji: 11.11.2014
Godzina emisji: 6.00

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paderewski niczym Jagger. Polska w Wersalu miała gwiazdora

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2013 15:55
- Na czas rokowań w Wersalu Dmowski i Piłsudski powstrzymali się od kopania po kostkach, przynajmniej na arenie międzynarodowej. Natomiast Paderewski rolę polityka wypełnił perfekcyjnie - o odzyskaniu przez Polskę niepodległości rozmawiają w Jedynce historycy.
rozwiń zwiń