X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Książki historyczne wielokrotnie docenione

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2015 14:13
Rozmowa o czytelnictwie publikacji historycznych w kontekście zakończonego konkursu "Książka Historyczna Roku" i nadchodzących nominacjach do Nagrody Klio.
W tym roku laureatami konkursu Książka Historyczna Roku zostali Kazimierz Krajewski, Igor Janke, Maciej Gawlikowski, Mirosław Lewandowski i Agata Mirek (zdj. ilustracyjne)
W tym roku laureatami konkursu "Książka Historyczna Roku" zostali Kazimierz Krajewski, Igor Janke, Maciej Gawlikowski, Mirosław Lewandowski i Agata Mirek (zdj. ilustracyjne)Foto: Tentes/pixabay/CC0 Public Domain

13 listopada poznaliśmy laureatów ósmego konkursu "Książka Historyczna Roku". Jego organizatorami są Telewizja Polska, Polskie Radio i Instytut Pamięci. Natomiast w czwartek 26 listopada rozpoczną się 23. Targi Książki Historycznej, na których poznamy laureatów Nagrody Klio. Tą nagrodą Porozumienie Wydawców Książki Historycznej każdego roku wyróżnia wkład polskich autorów w popularyzację historii oraz docenia wydawców literatury historycznej. 23 listopada na konferencji prasowej w Arkadach Kubickiego przedstawione zostaną nominacje do tej nagrody.

Poznaj nominowanych i zwycięzców
Książka Historyczna Roku 2015.jpg
Książka historyczna roku wybrana po raz ósmy!

O rynku publikacji histortycznych prof. Tomasz Szarota, przewodniczący jury Nagrody Klio, oraz prof. Wojciech Roszkowski, członek jury konkursu "Książka Historyczna Roku" o Nagrodę im. Oskara Haleckiego.

W programie wysłuchaliśmy także relacji z festiwalu Jazztopad.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki 

Prowadzi: Piotr Kędziorek

Data emisji: 23.11.2015

Godzina emisji: 6.00

mc/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Książka historyczna roku wybrana po raz ósmy!

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 18:00
Kazimierz Krajewski, Igor Janke, Maciej Gawlikowski, Mirosław Lewandowski i Agata Mirek zostali laureatami 8. edycji konkursu „Książka Historyczna Roku” o Nagrodę im. Oskara Haleckiego.
rozwiń zwiń