X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bach z dyktafonu

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2012 23:40
3 września ukaże się płyta prezentująca "sztukę fugi według Marcina Maseckiego".
Audio
  • Tomasz Cyz i Marcin Masecki opowiadają o albumie "Bach z dyktafonu – Sztuka Fugi według Marcina Maseckiego"
  • Bracia Władysław i Bogusław Kłosiewiczowie zapraszają na Festiwal "Narol. Arte im. Pana, Wójta i Plebana"
Jan Sebastian Bach na obrazie Eliasa Gottloba Haussmanna.
Jan Sebastian Bach na obrazie Eliasa Gottloba Haussmanna.Foto: wikipedia, lic. CC

W poniedziałkowym "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy z Tomaszem Cyzem – redaktorem naczelnym "dwutygodnika.com", pisma wydawanego przez Narodowy Instytut Audiowizualny, oraz z Marcinem Maseckim, pianistą jazzowym. Pretekstem do spotkania jest album "Bach z dyktafonu – Sztuka Fugi według Marcina Maseckiego". Płyta ukaże się w sprzedaży już 3 września.
W audycji także rozmowa Justyny Piernik z braćmi Władysławem i Bogusławem Kłosiewiczami  – organizatorami Festiwalu "Narol. Arte im. Pana, Wójta i Plebana", który odbywa się w Narolu w dniach 26 sierpnia - 1 września 2012 roku. W programie festiwalu organizatorzy zaplanowali liczne interesujące koncerty prezentujące muzykę dawną.
A poza tym w Poranku Dwójki: "Słowo na dzień”, kalendarium, przegląd prasy, wiadomości kulturalne i zaproszenia na imprezy kulturalne oraz cykl "Piosenka z rekomendacją" (wybrana tym razem przez jazzową pianistkę i kompozytorkę – Lenę Ledoff).
Jak zwykle zapraszamy również do udziału w naszym konkursie. Od poniedziałku nasze Płyty Tygodnia to także wydawnictwa Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina: dwa albumy DVD z zapisem koncertów z 2010 i 2011 roku: Kwintet Juliusza Zarębskiego wykonany z udziałem Marthy Argerich i Requiem Mozarta w nagraniu Orkiestry Des Champs-Elysees i Collegium Vocale z Gandawy pod dyrekcją Philippe'a Herreweghe.
Program prowadził Tomasz Szachowski.


 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koroliov, czyli nie tylko ekspert od Bacha

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2012 16:00
– Uwielbiam Bacha, ale nie uważam się za kontynuatora tradycji muzycznej kogokolwiek – powiedział w radiowej Dwójce pianista Evgeni Koroliov, gwiazda festiwalu "Chopin i jego Europa”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edna Stern: jestem muzykiem naszych czasów

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 12:43
– Czuję się swobodniej, grając na instrumentach współczesnych, nie przeszkadza mi to w dążeniu do autentyczności – mówiła w Dwójce wybitna belgijsko-izraelska pianistka, artystka tegorocznego festiwalu "Chopin i jego Europa".
rozwiń zwiń