X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Królewskie Arkady Sztuki". Tradycja i interaktywność

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 15:57
- Przestrzeń Arkad Kubickiego ma doskonałą akustykę, dlatego aktorom i muzykom pracuje się tutaj doskonale. Nawet wiedeńscy kameraliści pytali, czy będą mogli u nas grać - opowiadał w Dwójce Tomasz Taraszkiewicz.
Audio
  • Siedem weekendów z polską sztuką (Wybieram Dwójkę)
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: mat. promocyjne

Baciarelli 1200.jpg
44 spojrzenia z czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego

Gościem "Wybieram Dwójkę" był dyrektor festiwalu "Królewskie Arkady Sztuki". Kolejna jego odsłona stanowi okazję nie tylko do poznania twórczości artystów teatralnych i muzyków, którzy zaprezentują się w trakcie 15. występów, ale również do aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych, które zaaranżowano w scenerii Arkad Kubickiego, usytuowanych u podnóża ogrodów Zamku Królewskiego nad brzegiem Wisły. 

- Arkady zostały pierwotnie zaprojektowane i były zbudowane jako jedna z pierwszych krytych ulic w Warszawie. Dziś ich rola jest oczywiście zupełnie inna. Służą także naszemu festiwalowi, którego tegoroczna odsłona została podporządkowana stuleciu odzyskania przez Polskę niepodległości. To koncerty i spektakle teatralne, które odbywać się będą przez siedem tygodni - powiedział Tomasz Taraszkiewicz. 

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której nasz gość opowiedział o szczegółach wydarzenia kulturalnego adresowanego nie tylko do dorosłych odbiorców, ale także do dzieci.

***

Rozmawiała: Justyna Piernik

Gość: Tomasz Taraszkiewicz (dyrektor festiwalu "Królewskie Arkady Sztuki")

Data emisji: 3.08.2018

Godzina emisji: 16.30

Materiał został wyemitowany w audycji Wybieram Dwójkę.

mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zamek Królewski. "Przede wszystkim nauka i budowanie pozycji"

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 19:44
- Podstawową funkcją Zamku, oprócz funkcji symbolicznej i protokolarnej, jest jego trwanie. Chodzi o to, by dbać o jego pozycję zarówno w Polsce, jak i zagranicą – powiedział prof. Wojciech Fałkowski.
rozwiń zwiń