X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Niewinni Czarodzieje" - festiwal warszawskiej wolności

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 16:28
- W roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, tematem przewodnim naszego wydarzenia będzie wolność: w muzyce, modzie, ale też ta szemrana - o 13. odsłonie popularnego warszawskiego festiwalu mówił w Dwójce Grzegorz Sołtysiak.
Audio
  • Grzegorz Sołtysiak o 13. odsłonie festiwalu "Niewinni czarodzieje" (Wybieram Dwójkę)
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: mat. promocyjne

Wśród zaplanowanych wydarzeń m.in. spektakl Klubu Komediowego pt. "Mroczny Market", o tym, czym handlowano na Bazarze Różyckiego, dancing, który odbędzie się pod hasłem "Daj mi tę noc", ale też pokaz mody warszawskiej. - Będzie się można przekonać, że sposób ubierania, to też wyrażanie swojej wolności, sprzeciwu i buntu - mówił Grzegorz Sołtysiak.

Gość "Wybieram Dwójkę" w ramach festiwalu zaprosi na nocny spacer po szemranej Warszawie szlakiem hazardzistów, alfonsów i gangsterów. Co ciekawe, jego trasa nie zahaczy o słynącą z przestępców Pragę ("opowiemy m.in. o pewnym miejskim radnym, który stał na czele potężnej bandy ściągającej haracze").

Festiwal odbędzie się w dniach 18-25 listopada.

***

Rozmawiała: Justyna Piernik

Gość: Grzegorz Sołtysiak (przewodnik warszawski)

Data emisji: 16.11.2018

Godzina emisji: 16.30

Materiał został wyemitowany w audycji Wybieram Dwójkę.

mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kurier". Na casting do Muzeum Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 10:00
- Zaprosiliśmy młodych ludzi w wieku od 18 do 24 lat. Ich zadaniem jest poczuć to, co czuli ludzie, którzy stawali się powstańcami - mówiła w Dwójce Jolanta Wąs, rzecznik prasowy filmu "Kurier" w reżyserii Władysława Pasikowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstańczy szpital na Freta. Schronienie, które zmieniło się w piekło

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 15:24
- W Kościele św. Jacka właściwie od pierwszych dni Powstania istniał punkt opatrunkowy, z czasem powstał także niewielki szpitalik batalionu "Dzik". Natomiast taki profesjonalny szpital, oczywiście jak na warunki powstańcze, powstał 19 sierpnia - mówiła w Dwójce Katarzyna Utracka z Muzeum Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń