X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Diabelski młyn" w Powszechnym. Transmisja!

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2014 14:40
Rosjanie przekroczyli Bug... Zapraszamy na transmisję słuchowiska oraz debaty z Teatru Powszechnego w Warszawie.
Andrzej Mastalerz. Aktor związany z Teatrem Polskiego Radia zagra jedną z głównych ról także w  słuchowisku Diabelski młyn
Andrzej Mastalerz. Aktor związany z Teatrem Polskiego Radia zagra jedną z głównych ról także w słuchowisku "Diabelski młyn"Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Od wybuchu konfliktu na Ukrainie polskie media, ale i zwykli obywatele, rozważają hipotetyczną możliwość wybuchu otwartego konfliktu zbrojnego między Polską a Rosją. W swojej najnowszej sztuce Artur Pałyga idzie o krok dalej: Wojna przyszła. Rosyjskie wojska przekraczają Bug i dokonują agresji na nasz kraj. Rozwój wydarzeń śledzimy oczami kolejnych postaci – polityków, prawicowych i lewicowych publicystów, zaangażowanych społecznie artystów, zwyczajnych obywateli, Polaków i Rosjan. Jak potoczą się wydarzenia? Czy będziemy mogli liczyć na sąsiadów i sojuszników? Czy tym razem uda się nam zsiąść z diabelskiego młyna historii?

O co się zabijać? Wojna. Pokój. Ukraina

Tekst: Artur Pałyga
Reżyseria: Paweł Łysak
Obsada: Paulina Holtz, Olga Sawicka, Marta Ścisłowicz, Andrzej Mastalerz, Jacek Beler, Michał Napiątek

Muzyka na żywo w wykonaniu: Jerzy Mazzoll, Sławek Janicki, Qba Janicki.

Wydarzenie trasmitować będziemy na naszej antenie w niedzielą (23.11) w audycji "Wieczór ze słuchowiskiem", w godzinach 18.00-20.00. Po słuchowisku, o godz. 19.00, odbędzie się debata prowadzona przez Grzegorz Ślubowskiego. Udział wezmą w niej prof. Włodzimierz Marciniak (PAN), Olaf Osica (dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich) oraz Jerzy Czech (tłumacz).
materiały promocyjne/mm

Komentarze1
aby dodać komentarz
Cien2014-11-23 17:34 Zgłoś
Widzę, że ktoś postradał zmysły. Ręce opadają, co się w Polsce dzieje. Dać Polakom wolność, sami się wykończą. Tak, jest wojna z Rosją, bo Rosjanie tylko nogami przebierają, żeby nam dołożyć :) Ale z pomocą przyjdą wojska amerykańskie z Sikorskim na czele, no i Ukraińcy, pod wodzą potomków Bandery :) No i Watykan! Watykan też nam pomoże!

Czytaj także

Nikołaj Kolada: uwielbiam robić teatr ze śmieci

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 20:00
- On podkreśla, że jest artystą z ludu i że tworzy dla ludu - mówiła Agnieszka Lubomira Piotrowska, kuratorka warszawskiego Festiwal Kolady.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kwiat polskiego aktorstwa na gali Wielkiego Splendora

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2014 19:00
- Zapraszam, bo to nie tylko piękna uroczystość, ale również jedyna chyba okazja usłyszenia dotychczasowych laureatów - mówi Janusz Kukuła, szef Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń