X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pisarze w podróży - Gdzie diabeł nie może…

30.07.2017
Atlas polskich podróżników 30 lipca godz. 13:00
O Audycji

Pisarze w podróży - Gdzie diabeł nie może…

Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle - twierdzi popularne przysłowie. Ale to nie siła nieczysta , powoduje, że bohaterki audycji wyruszają w dalekie samotne podróże do najodleglejszych zakątków globu. Co zatem poowduje, że kobiety decydują się podejmować takie wyzwania, jakie przygody i olśnienia mogą je spotkać podczas takich wędrówek i wypraw i co takie podróże dają, jakimi się z nich powraca. - o tym opowiedzą Marzena Filipczak - autorka książek : "Jadę sobie", ( Nagroda Magellana - dla najlepszej książki podrożniczej w 2009 ) , "Lecę dalej", "Między światami" i wydanej w tym roku książki "Rozważnie i romantycznie. Poradnik dla podróżujacych kobiet " oraz Anita Demianowicz - ogragizatorka w Gdańsku "Trampek" czyli spotkań podróżujących kobiet, autorka książki; "Końca świata nie było". . Usłyszymy także opowieści kobiet, które jakiś czas temu były goścmi audycji "Sztuka podróży" Ewy Szumańskiej i Olgi Stanisławskiej. WYKORZYSTANE UTWORY 1. Ewa Szumańska "Bizary" 2 min. czyta Dorota Landowska 2. Olga Stanisławska "Rondo de Gaulle'a" 5 min. czyta Danuta Stenka

Prowadzący: Gacek Dorota

Goście: Anita Demianowicz, Ewa Szumańska, Marzena Filipczak, Olga Stanisławska

Data emisji: 30.07.2017

Playlista