X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Proust, Warlikowski, tożsamość

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 08:00
Inspiracją dla reżysera "Francuzów" Krzysztofa Warlikowskiego był cykl Marcela Prousta "W poszukiwaniu straconego czasu".
Światowa prapremiera Francuzów odbyła się 21 sierpnia 2015 podczas największego w Niemczech festiwalu teatralno-muzycznego Ruhrtriennale w Zagłębiu Ruhry
Światowa prapremiera "Francuzów" odbyła się 21 sierpnia 2015 podczas największego w Niemczech festiwalu teatralno-muzycznego Ruhrtriennale w Zagłębiu RuhryFoto: Denis Gueguin/Nowy Teatr

Spektaklowi Nowego Teatru niemal w całości poświęcona będzie czwartkowa audycja "Inny stan skupienia". Polska premiera była kilka dni temu (3.10) w Nowym Teatrze w Warszawie. O pracy nad przygotowaniem tego przedstawienia, o podejściu do dzieła Prousta i o stworzeniu spektaklu poszukującego - w zamyśle reżysera - źródeł dzisiejszej europejskiej świadomości i tożsamości, a także o najbliższych planach repertuarowych Nowego Teatru i artystycznych samego Krzysztofa Warlikowskiego - opowiedzą goście Dwójki: Krzysztof Warlikowski oraz Piotr Gruszczyński, dramaturg i kierownik literacki Nowego Teatru.

***

Na audycję "Inny stan skupienia" zapraszamy w czwartek (8.10) w godz. 21.00-22.00. Program poprowadzi Jacek Wakar.

asz/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Francuzi". Duch Dreyfusa straszy w Europie

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 19:17
– To przedstawienie w magiczny sposób wpisało się w dzisiejsze realia – mówiła Magdalena Cielecka, która występuje w nowym spektaklu Krzysztofa Warlikowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowa kultura w zabytkowym garażu. Powstaje MCK Nowy Teatr

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 10:00
- Przyjemnością będzie samo przebywanie w tym budynku. Nie ma takiej drugiej przestrzeni w Warszawie, a być może nawet w Polsce - mówi Piotr Gruszczyński o Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr.
rozwiń zwiń