Za oknem śnieg, a u nas "Warszawska Jesień"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 23:00
Zapraszamy do wysłuchania koncertu kameralnego, który został zarejestrowany 24 września w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.
Za oknem śnieg, a u nas Warszawska Jesień
Foto: mat.promocyjne

Wśród zaprezentowanych utworów znalazły się "Wolke Und Mond" Adriana Hӧrszky'ego, "Dernier Espace Avec Introspecteur" Matthiasa Pintschera, "Means of Protection" Wojciecha Blecharza, a także skomponowane przez Toivo Tuleva "Gare de l’Est" i "Cantiere del poema", którego autorem jest włoski twórca Salvatore Sciarino.

W koncercie udział wzięli: Anna Radziejewska solistka, TWOgether Duo (Magdalena Bojanowicz - wioloczela, Maciej Frąckiewicz - akordeon) i Aukso - orkiestra kameralna miasta Tychy. Muzyków poprowadził Marek Moś.
Zaprasza Ewa Szczecińska

6 grudnia (czwartek), 19.00

Czytaj także

Podsumowanie Warszawskiej Jesieni. Co warto... zapomnieć?

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 16:00
Podsumowanie Warszawskiej Jesieni 2012 przedstawiła Ewa Szczecińska, która nie tylko opowiadała o tym co w tym roku było wyjątkowo piękne, ale także o tym co warto jak najszybciej zapomnieć.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Warszawska Jesień: czym bawią się duzi chłopcy...

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 22:30
Muzyka na ampilifkowane dziecięce fortepiany oraz wielką, naszpikowaną czujnikami ramę wypełniła jeden z wieczornych koncertów tegorocznego festiwalu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Węgierski Lutosławski w świątyni Chopina

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 11:00
Jeden z koncertów tegorocznej Warszawskiej Jesieni poświęcony został niemal w całości György Kurtágowi. Na retransmisję występu słynnego Ensemble InterContemporain w warszawskim Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina zapraszamy w czwartkowy wieczór.
rozwiń zwiń