X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bartek Wąsik: Dwójka wyłapuje dobre fale

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 09:59
- Wasz program ma jakiś dodatkowy zmysł, dzięki któremu zawsze wie, co warto na antenie prezentować i promować - mówił nasz urodzinowy gość, związany między innymi z zespołem Kwadrofonik.
Audio
  • Urodzinowa rozmowa z Bartkiem Wąsikiem z zespołu Kwadrofonik (Kanon Dwójki)
Zespół Kwadrofonik wykona muzykę multimedialnego spektaklu, który Jan Komasa przygotowanego na zamówienie Malty z okazji 60. rocznicy Czerwca 56
Zespół Kwadrofonik wykona muzykę multimedialnego spektaklu, który Jan Komasa przygotowanego na zamówienie Malty z okazji 60. rocznicy Czerwca '56Foto: materiały promocyjne

- Dwójka kojarzy mi się przede wszystkim z fantastycnzymi dziennikarzami oraz wsparciem, jakie stąd otrzymywaliśmy na kolejnych etapach naszej kariery - podkreślił pianista i aranżer Bartek Wąsik. W audycji wspominał kolejne projekty zespołu Kwadrofonik realizowane pod patronatem i przy wsparciu Programu 2 Polskiego Radia, wracając także do pamiętnego debiutu na festiwalu "Nowa Tradycja" w 2006 roku.

Czytaj także

1.jpg
Wspólne urodziny Dwójki i Chopina!

W specjalnym wydaniu "Kanonu Dwójki" spotykaliśmy się także z wiolonczelistą Marcinem Zdunikiem i pianistą Krzysztofem Herdzinem. Wśród urodzinowych gości będą również literaci i eseiści: Krystyna Dąbrowska, Antoni Libera i Piotr Wierzbicki. Po południu natomiast odwiedzą nas tacy artyści, jak Krzysztof Jakowicz, Wanda Wiłkomirska, Ewa Pobłocka, Jadwiga Rappe, Wojciech Michniewski, Władysław Kłosiewicz i Olga Pasiecznik.

***

Rozmawiali: Grzegorz Dąbrowski i Dorota Gacek

Gość: Bartek Wąsik (pianista, aranżer)

Data emisji: 1.03.2016

Godzina emisji: 9.10

mm/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kwadrofonik: Adam Strug nazywa nas kosmitami

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2015 08:00
Kolejny wspólny projekt słynnego śpiewaka i fortepianowo-perkusyjnego kwartetu poświęcony jest pieśniom kurpiowskim. Na EtnoKrakowie, 10 lipca, artyści wystąpią razem, ale zagrają... oddzielnie.
rozwiń zwiń