Polskie Radio
Section05

Jedynka

Piknik rodzinny, koncert i atrakcje Bielska-Białej. Wystartowało Lato z Radiem 2026

Wystartowało Lato z Radiem 2026. Po południu odbył się pierwszy piknik i koncert Lata z Radiem i Telewizją Polską. Na scenie pojawili się m.in. Maryla Rodowicz, Michał Szpak i Izabela Trojanowska. Wydarzenie poprowadzili Magda Pecka, Aleksandra Kostrzewska i Roman Czejarek. Wcześniej, od godz. 9, na antenie Jedynki opowiadaliśmy o atrakcjach miasta.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2026

Teatr w stylu wiedeńskim, Reksio i Muzeum Fiata 126p. Z czego słynie Bielsko-Biała?

Bielsko-Biała to miejsce niezwykłe, budzące szereg skojarzeń związanych zarówno z motoryzacją jak i kulturą. Ze względu na niezwykłą architekturę z przełomu XIX i XX wieku miasto zyskało nawet przydomek "Mały Wiedeń". O najciekawszych miejscach rozmawialiśmy na inaugurację Lata z Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Bielsko-Biała Lato z Radiem Lato z Radiem 2026 Roman Czejarek Dagmara Kowalska