Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem

Lato z Radiem Festiwal 2019. Kraków pełen niespodzianek!

– Wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019" to nie tylko kilkudziesięciu najlepszych polskich wykonawców, audycje Polskiego Radia na żywo i atrakcje w trzech specjalnych strefach dla widzów, ale również zaskakujące muzyczne premiery i niespodzianki. To będą fantastyczne dwa dni z muzyką na najwyższym poziomie i w najlepszym rodzimym wykonaniu – zapowiada Piotr Metz, dyrektor artystyczny wydarzenia, które odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia w Krakowie. Wstęp na koncerty w Parku Jordana jest wolny.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Lato z Radiem

P. Siwek: festiwal dla nas okazją do pokazania najlepszego

- Udział Dwójki w Festiwalu Lato z Radiem jest dla nas nowością, ale jako debiutanci na tej imprezie dobrze sobie radzimy. W Stalowej Woli przygotowaliśmy trwających w sobotę od południa wiele artystycznych działań oraz warsztaty i degustację, a także audycję poświęconą temu miastu, którą będzie też emitowana na antenie - powiedział Paweł Siwek, dziennikarz Dwójki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem

Prezydent Stalowej Woli: Lato z Radiem kojarzy mi się z dobrą atmosferą

- Zawsze, kiedy Lato z Radiem gościło w Stalowej Woli, mieliśmy świetną atmosferę i frekwencję. Mieszkańcy domagali się, by Polskie Radio wróciło do Stalowej Woli ze swoim festiwalem. To, co zostało dzisiaj zaproponowane w ramach rozszerzonej formuły, wszystkich zaskoczyło. Dwa dni muzycznej uczty, pomysłowe strefy - bardzo pozytywnie nas zaskoczyło - powiedział prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem

"Lato z Radiem Festiwal". Marcin Kusy: w strefie koncertowej wyjątkowi artyści

- W strefie koncertowej Lata z Radiem pojawią się wyjątkowi artysci. Po raz pierwszy - HLA 4 Transplant. To jest zespół, w którym ideologia i przesłanie są równie ważne, co muzyka - mówił Marcin Kusy z radiowej Jedynki. - Potem Kapela Ze Wsi Warszawa - muzyka świata, bardzo korzenna i transowa, a na finał wystąpi Perfect. Cieszę się, że tego lata Perfect jest razem z nami - dodał dziennikarz radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 POLSKA Lato z Radiem Festiwal Lata z Radiem