X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem

Najbardziej innowacyjne rolniczki w Europie są z Ojcowa

"Lato z Radiem" pojawiło się w Ojcowskim Parku Narodowym, gdzie w latach 30. ubiegłego wieku w ówczesnych dobrach księżnej Ludwiki Czartoryskiej powstały stawy, w których hodowano pstrągi. Po latach zaniedbania hodowla odzyskała dawną świetność, która jest zasługą dwóch kobiet - matki i córki, które w tamtym roku uzyskały tytuł najlepszych rolniczek w Unii Europejskiej. 
Zobacz więcej na temat:  parki narodowe ryby Lato z Radiem

Andrzej Rogoyski: "Lato z Radiem" w nowej formule

- Połączyliśmy dwa doświadczenia, tradycyjną trasę koncertową, do której byli państwo przyzwyczajeni, z pewnym novum, którym był znakomity skądinąd zeszłoroczny finał, wielkie wydarzenie plenerowe w Gdyni. Łączymy trasę koncertową ze wspaniałymi dwudniowymi wydarzeniami plenerowymi. Mam nadzieję, także z tego, co dostrzegliśmy już w Zakopanem, że przypadło to państwu do gustu - mówił o tegorocznej edycji festiwalu Andrzej Rogoyski, prezes Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 Zakopane Lato z Radiem Andrzej Rogoyski

W POLSKIM RADIU Agnieszka Kamińska: radiowa Jedynka to "Lato z Radiem"

- Przygotowywaliśmy się bardzo długo i bardzo intensywnie. W tym roku wyjątkowo, po raz pierwszy, uruchomiliśmy multimedialne studio, czyli zaczęliśmy nasze transmisje relacjonować w mediach społecznościowych - powiedziała dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Zakopane regiony małopolskie Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem Agnieszka Kamińska W POLSKIM RADIU

"Lato z Radiem Festiwal". Gwiazdy muzyki zachwyciły Zakopane [PODSUMOWANIE]

Hanka Rybka, Chopin University Big Band, Sławek Uniatowski, Krzysztof Zalewski i Kayah - to gwiazdy drugiego dnia "Lato z Radiem Festiwal 2019". Artyści wystąpili w Zakopanem na Dolnej Równi Krupowej. Koncerty były transmitowane i retransmitowane w Programie Pierwszym Polskiego Radia, w radiowej Dwójce, Trójce i Czwórce.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem W POLSKIM RADIU POLSKA Zakopane koncerty Polskie Radio

Kapela ze Wsi Warszawa: zatracanie się w dźwiękach szalenie nas pociąga

- Twórczość wesoła, niezobowiązująca, radosna, pełna szalonych, dzikich ekspresji - tak swoją muzykę opisuje Kapela ze Wsi Warszawa, jedna z gwiazd Festiwalu "Lata z Radiem 2019". Doceniany na całym świecie polski zespół folkowy zagrał na koncercie inauguracyjnym w Zakopanem, będzie obecny również w Pucku i Stalowej Woli. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem Lato z Radiem W POLSKIM RADIU

Festiwal "Lato z Radiem" wystartował w piątek. Porywające koncerty [PODSUMOWANIE]

Włodek Pawlik Trio, Kapela ze Wsi Warszawa i Warszawskie Combo Taneczne wystąpiły w Zakopanem w pierwszym dniu "Lato z Radiem Festiwal". W sobotę dalsza część koncertowych emocji. Gwiazdami wieczoru będą Krzysztof Zalewski i Kayah. Wystąpią także Hanka Rybka, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy oraz Sławek Uniatowski. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem MUZYKA Festiwal Lata z Radiem W POLSKIM RADIU