Polskie Radio
Section05
Michał Grabkowski

"Rapture". Album, który otworzył Anicie Baker drzwi do kariery

To był drugi studyjny album Anity Baker. "Rapture" ukazał się dokładnie 20 marca i okazał się przełomem w karierze piosenkarki, stając się jedną z najpopularniejszych płyt 1986 roku. "Rapture" zdobył dwie nagrody Grammy i sprzedał się w ponad 8 mln egzemplarzy na całym świecie. Natomiast promujący płytę singiel "Sweet Love" trafił na Top Ten Billboardu i do dziś jest najpopularniejszym przebojem Anity.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Michał Grabkowski Trójka

Dziennikarze Jedynki i Trójki zapraszają na plenerowe audycje z Krynicy-Zdroju

Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia oraz radiowej Trójki, 3 i 4 lutego zapraszają do Krynicy Zdroju. Wprost z górskiego kurortu specjalne wydania plenerowych audycji w ramach cyklu „Z głową w górach”. Podczas wizyty w Beskidzie Sądeckim dziennikarze Polskiego Radia będą na Jaworzynie Krynickiej, gdzie m.in. wraz ze słuchaczami zamierzają doskonalić technikę jazdy oraz opowiadać o bezpieczeństwie na stoku. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Piotr Firan Tomasz Miara Michał Grabkowski Paweł Sztompke Roman Czejarek Patryk Bedliński

Muzyczne podróże o poranku

Michał "Grabek" Grabkowski przyzwyczaił już słuchaczy, że sobotni poranek to muzyka spod znaku jazz & bass. To bardzo szerokie ramy dzięki czemu można tu usłyszeć zarówno klasykę, jak i niezwykłe, czasami szybujące w absolutny kosmos, kompozycje – zawsze jednak ciekawe i trzymające wysoki poziom. A wśród wykonawców znajdziemy największe gwiazdy ale też nieznanych muzyków, którzy jednak potrafią zachwycić.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Michał Grabkowski Trójka