Polskie Radio
Section05
Justyna Grabarz

Marty McFly i Emmet "Doc" Brown powrócą? Ma powstać nowa wersja kultowego filmu!

Trzy części "Powrotu do przyszłości" należały do największych przebojów kasowych kina przełomu lat 80. i 90. I do dzisiaj dla sporej grupy fanów jest to kultowa seria. Popularność serialu "Stranger Things" spowodowała modę na właśnie tamte czasy i ostatnio pojawiły się informacje, że Steven Spielberg wraz z Robertem Zemeckisem zastanawiają się nad nową wersją "Powrotu do przyszłości". Wiadomo, że jej nakręcenie jest możliwe, ale czy to ma sens?
Zobacz więcej na temat:  KULTURA FILM Steven Spielberg Justyna Grabarz Radosław Nałęcz Trójka Michael J. Fox Christopher Lloyd Robert Zemeckis remake Julian Jeleński

Spotkanie z klasyką. Nowy Rock w Trójce [POSŁUCHAJ]

Noworocznych emocji nie brakowało w Trójce!  Justyna Grabarz & Piotr Baron (godz. 10.00-13.00), Witold Lazar (godz. 13.00-16.00) oraz Michał Żołądkowski (godz. 16.00 - 19.00) zaprosili na spotkanie z klasyką rocka. Jak zgodnie podkreślają, nie jest to lista, ani notowanie, a to, co najpiękniejsze w muzyce na początek nowego roku.
Zobacz więcej na temat:  Justyna Grabarz Piotr Baron Witold Lazar Michał Żołądkowski Trójka

Barcelona – nowoczesna metropolia i znakomita piłkarska drużyna

Barcelona to drugie co do wielkości miasto w Hiszpanii i jedno z najciekawszych miejsc w Europie. Stolica Katalonii jest nowoczesną metropolią, w której przenikają się style i epoki. Dostrzeżemy w niej wiele zabytków stworzonych przez słynnego architekta Antonio Gaudíego. O związkach miasta z piłką nożną opowiedział w Trójce Filip Kubiaczyk, autor książki "Historia, nacjonalizm i tożsamość. Rzecz o piłce nożnej w Hiszpanii". 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Justyna Grabarz Barcelona podróże