Polskie Radio
Section05
Michał Margański

"Zapraszamy na weekend" – tym razem ze stoku Czarnej Góry

Dzisiaj dziennikarze radiowej Trójki są w kolejnej górskiej miejscowości: tym razem zapraszają do Czarnej Góry. A właściwie do Siennej, gdyż tak nazywa się wieś, w której znajduje się jeden z największych w Polsce ośrodków narciarskich. Czarna Góra to kompleks tras narciarskich i nartostrad położony na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.) na ziemi kłodzkiej. 17 i 18 lutego nasi dziennikarze prowadzą audycje z plenerowego studia zlokalizowanego nieopodal Masywu Śnieżnika w Sudetach Wschodnich. 
Zobacz więcej na temat:  Piotr Firan Tomasz Miara Michał Margański Trójka Czarna Góra

"Z głową w górach". Kolejny przystanek: Karpacz

W ten weekend, w dniach 20-21 stycznia, Program 1 i Program 3 Polskiego Radia w ramach akcji "Z głową w górach" odwiedzają Karpacz i zapraszają słuchaczy na zimowe, plenerowe audycje. W cyklu - ciekawe wywiady, spotkania z dziennikarzami Jedynki i Trójki oraz liczne atrakcje. Podczas tegorocznych ferii redaktorzy Polskiego Radia będą kolejno odwiedzać górskie miejscowości: Zieleniec, Krynicę-Zdrój, Szczyrk, Czarną Górę i Ustrzyki Dolne. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Anna Will Sława Bieńczycka Patryk Bedliński Paweł Turski Piotr Firan Michał Margański Tomasz Miara Karpacz

Trójka na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 [POSŁUCHAJ]

Tauron Nowa Muzyka Katowice powraca! Po raz kolejny pod patronatem Trójki. Kolejna edycja kultowego festiwalu odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022, tradycyjnie w katowickiej Strefie Kultury. Tauron Nowa Muzyka to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, rozpoznawana i doceniana także w Europie. Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 bilety już w sprzedaży! Na miejscu będzie radiowa Trójka reprezentowana przez Michała Margańskiego.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tauron Nowa Muzyka Tauron Katowice MUZYKA elektronika Michał Margański

Flirt z jazzem, rapem i wspomnieniami

– Zapraszam na wspólny czas z polską muzyką, tę flirtującą zarówno z jazzem, jak i z rapem, hip hopem oraz wspomnieniami, które mogą pojawić się w pierwszej części naszego spotkania. Do godz. 13.00 wybrzmią także nowości wydawnicze i muzyka z 2022 roku – tymi słowami Michał Margański zapowiedział czwartkową "Naszą tonację". W programie usłyszelismy utwory m.in. od 15 Minut Projekt, P.Unity i Andrzeja Dąbrowskiego.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Andrzej Dąbrowski Andrzej Korzyński Michał Urbaniak Jazz rap sokół Michał Margański