Polskie Radio
Section05
Michał Grabkowski

Klimat i muzyka, które nie pozwalają spać

"Trójka budzi: jazz'n'bass" to wypadkowa kliku ważnych elementów. W skład porannych spotkań wchodzi muzyka dostrojona do pory dnia, przyjazna radiowa atmosfera, uczucie braterskiej więzi między prowadzącym i słuchaczami oraz klimat, który nie pozwala spać. Tak było i tym razem. Michał Grabkowski zaprosił w podróż po krainie współczesnego jazzu i melodyjnego basu. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Michał Grabkowski

Poranny pozytywny ładunek muzyczny

Godzina czwarta rano w sobotę to, wbrew pozorom, bardzo dobra pora do słuchania radia. Tak twierdzi autor "Trójka budzi: jazz’n’bass" i, co więcej, jest tego pewien! Wtedy jest już jasno, za oknem koncertują ptaki, a herbata smakuje wybornie. Zaś muzyka przygotowana przez "Grabka" dopełni te lipcowe chwile swoim nastrojem, klimatem oraz często pozytywnych ładunkiem.
Zobacz więcej na temat:  Michał Grabkowski MUZYKA muzyka hp massive attack Damon Albarn Zbigniew Wodecki Kaliber 44 Czerwone Gitary Breakout jamiroquai Trójka

Nowe muzyczne cele Michała Grabkowskiego

– Naszą dzisiejszą przygodę radiową rozpoczyna trzech panów. Pierwszy to Tomasz Szukalski, który gra na saksofonie, drugi to Czesław Bartkowski, który zasiadł za perkusją, a trzeci to… od trzech dni wielka, bardzo ważna i brakująca już na całej jazzowej pięciolinii, jeśli chodzi o polską muzykę rozrywkową, nuta – Wojciech Karolak – mówił Michał "Grabek" Grabkowski. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Michał Grabkowski MUZYKA KULTURA