Trwa walka o awans do Ekstraklasy. Kto spadnie z elity?

Zarówno Ekstraklasa jak i Fortuna 1 Liga wchodzą w decydujący okres. Do końca sezonu zostało tylko kilka kolejek. Kto jest bliżej awansu do elity, a kto pożegna się z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce?
Zobacz więcej na temat:  1. liga Ekstraklasa Piłka nożna SPORT łks łódź Termalica Nieciecza Ruch Chorzów wisła kraków Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała sandecja nowy sącz Raków Częstochowa Lech Poznań Legia Warszawa Pogoń Szczecin Miedź Legnica Lechia Gdańsk górnik zabrze Zagłębie Lubin Korona Kielce

KOMENTARZ 27. kolejka Ekstraklasy. Faworyci tracą tempo? Spacer w Radomiu i męczarnie w Legnicy

W meczach 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy tempo, które narzucił lider i wicelider, nie przypominało prędkości zająca czy nawet kurczaka, a oglądaliśmy raczej wyścig żółwi, lub jak kto woli ślimaków. Wydarzenia z ligowych boisk podsumowuje Tomasz Kowalczyk.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa KOMENTARZ komentarz piłkarski Legia Warszawa Raków Częstochowa Lech Poznań Pogoń Szczecin Miedź Legnica Tomasz Kowalczyk

ZAPOWIEDŹ 23. kolejka Ekstraklasy. Hit w Szczecinie, klasyk w Zabrzu

Mecz piątej w tabeli Pogoni Szczecin z prowadzącym Rakowem Częstochowa zapowiada się jako najciekawsze wydarzenie 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. W Zabrzu dojdzie natomiast do klasyka między Górnikiem a Legią Warszawa.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Piłka nożna SPORT Zagłębie Lubin Miedź Legnica Raków Częstochowa Pogoń Szczecin Stal Mielec piast gliwice Lech Poznań Lechia Gdańsk Widzew Łódź warta poznań Korona Kielce wisła płock górnik zabrze Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Cracovia śląsk wrocław Radomiak

Ważna wygrana beniaminka! Wisła Płock w kryzysie

Miedź Legnica pokonała Wisłę Płock 2:1w meczu 21. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Goście objęli prowadzenie w 22. minucie po golu Chorwata Marko Kolara. W doliczonym czasie pierwszej połowy z rzutu karnego wyrównał Chilijczyk Angelo Henriquez (45+1'). Zwycięską bramkę dla gospodarzy w 61. minucie zdobył reprezentant Czarnogóry Nemanja Mijusković.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Miedź Legnica wisła płock Piłka nożna

Ekstraklasa budzi się z zimowego snu. Raków faworytem ligi

Piątkowe mecze 18. kolejki Miedzi Legnica z Radomiakiem oraz Stali Mielec z broniącym tytułu Lechem Poznań zainaugurują tegoroczne zmagania piłkarskiej ekstraklasy, która wraca po prawie 70-dniowej przerwie. Zdecydowanym liderem jest mierzący w pierwszy tytuł Raków Częstochowa.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Miedź Legnica Stal Mielec Raków Częstochowa Widzew Łódź Lech Poznań Legia Warszawa Korona Kielce piast gliwice Pogoń Szczecin