Polskie Radio
Section05
Olympique Lyon

Liga Mistrzów: Lyon - Bayern. Lewandowski wydłuża serię. Mistrzowie Niemiec w finale

Bayern Monachium pokonał w Lizbonie Olympique Lyon 3:0 (2:0) i awansował do finału Ligi Mistrzów! Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył Robert Lewandowski, dla którego było to już piętnaste trafienie w rozgrywkach. W decydującym meczu w niedzielę monachijczycy zmierzą się z Paris Saint-Germain.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 Bayern Monachium Olympique Lyon Robert Lewandowski liga mistrzów

Liga Mistrzów. Emocje wracają. Kto zwycięży w piątkowym starciu gigantów?

Zamiast ponad dwóch miesięcy - 17 dni, pojedyncze potyczki od ćwierćfinałów, a nie system mecz i rewanż, siedem decydujących pojedynków w Lizbonie w miejsce spotkań na boiskach uczestników. Liga Mistrzów wraca do gry, a w piątek kibice zobaczą wielki hit, w którym Manchester City zagra z Realem Madryt.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 19/20 SPORT manchester city Real Madryt juventus turyn Olympique Lyon

LIGA MISTRZÓW UEFA odwołuje mecze. Koronawirus paraliżuje futbol

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) zdecydowała o odwołaniu zaplanowanych na najbliższy wtorek meczów Ligi Mistrzów w Turynie, gdzie Juventus miał zmierzyć się z Olympique Lyon oraz w Manchesterze, gdzie zaplanowano spotkanie City z Realem Madryt. Powodem jest faktem, że piłkarze Juventusu i Realu odbywają kwarantannę związaną z rozpowszechniającą się epidemią koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Liga Mistrzów 19/20 Piłka nożna juventus turyn Olympique Lyon Real Madryt manchester city

LIGA MISTRZÓW Sądne dni Guardioli i Sarriego. Ostatnia taka środa?

Środowe mecze wyjazdowe zapowiadają się na jedne z najważniejszych w karierze dwóch trenerów - Josepa Guardioli i Maurizio Sarriego. Obaj podczas pierwszych spotkań dwumeczu zaprezentują się ze swoimi zespołami na wyjazdach. Real Madryt podejmie u siebie Manchester City, a Olympique Lyon zmierzy się z Juventusem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 manchester city Olympique Lyon juventus turyn Real Madryt cristiano ronaldo

LIGUE 1 Batalia w Paryżu. PSG górą w starciu z Lyonem

Paris Saint Germain pokonało Olympique Lyon 4:2 (2:0), Montpellier zwyciężył Saint-Etienne 1:0 (1:0), a Strasburg wygrał ze Stade de Reims 3:0 (0:0) w niedzielnych spotkaniach 24. kolejki francuskiej Ligue 1.  Paris Saint-Germain pokonał u siebie Olympique Lyon 4:2 w 24. kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej i ma 12 punktów przewagi nad wiceliderem Olympique Marsylia. Niedzielny rywal paryżan jest dopiero dziewiąty.
Zobacz więcej na temat:  Ligue 1 SPORT Piłka nożna paris saint germain Olympique Lyon