Polskie Radio
Section05
Raków Częstochowa

Sensacyjny ruch Legii Warszawa? "Nigdzie się nie wybieram"

Po kolejnej przegranej Legii Warszawa w Ekstraklasie coraz głośniej robi się w kontekście zwolnienia Czesława Michniewicza. W gronie kandydatów wymienia się m.in. Marka Papszuna z Rakowa Częstochowa. Szkoleniowiec wicemistrza Polski odniósł się do plotek podczas konferencji prasowej przed ligowym spotkaniem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
Zobacz więcej na temat:  Raków Częstochowa Legia Warszawa Ekstraklasa SPORT Piłka nożna

Remis Rakowa z beniaminkiem w zaległym meczu Ekstraklasy

W piłkarskiej Ekstraklasie nadrabiano zaległości (z 4. kolejki). W meczu wicemistrza z beniaminkiem - podział punktów. Raków Częstochowa zremisował z Radomiakiem Radom 2:2 (1:1). Gospodarze prowadzili od 6. minuty, gdy rzut karny wykorzystał Ivi Lopez. Radomiak odpowiedział za sprawą dwóch goli Mauridesa - w 23. i 72. minucie. Remis częstochowianom dał w 79. minucie Sebastian Musiolik.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Piłka nożna SPORT Raków Częstochowa Radomiak