Polskie Radio
Section05
Stal Mielec

Fortuna 1 Liga: Stal Mielec wykonała krok w kierunku Ekstraklasy. Punkt dzieli Podbeskidzie od awansu

Stal Mielec odniosła bardzo ważne zwycięstwo na zapleczu Ekstraklasy, pokonując drużynę Chrobry Głogów 1:0 i jest coraz bliżej bezpośredniego awansu. W środę swój mecz rozegra lider Podbeskidzie Bielsko-Biała, który podejmie u siebie Odrę Opolę. "Góralom" wystarczy remis by awansować na najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Stal Mielec Podbeskidzie Bielsko-Biała 1. liga Ekstraklasa Piłka nożna

Fortuna 1 Liga: zacięty bój o Ekstraklasę. Cztery drużyny w grze o awans

Coraz ciekawiej robi się na zapleczu piłkarskiej Ekstraklasy, gdzie wpadkę Stali Mielec wykorzystała Warta Poznań, która dzięki przegranej ekipy z Podkarpacia odzyskała pozycję wicelidera Fortuna 1 Ligi. Po 27 z 34. kolejek liderem tabeli jest Podbeskidzie Bielsko-Biała. W grze o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej pozostają cztery drużyny.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna 1. liga Ekstraklasa Stal Mielec Podbeskidzie Bielsko-Biała Radomiak warta poznań

NASZ WYWIAD Stal Mielec wróci na salony? "To niecodzienna sytuacja"

- Jestem człowiekiem, który ostatni opuści okręt. Cel był jasno postawiony – walczymy o Ekstraklasę. Mnie nie interesuje nic ponad to, żeby z Mielcem zrobić awans - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Dariusz Marzec, trener pierwszoligowej Stali Mielec. Drużyna z Podkarpacia stara się po 24 latach wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  SPORT 1. liga NASZ WYWIAD Piłka nożna Ekstraklasa opinie Stal Mielec