Noc z Jedynką 29 listopada godz. 02:05 Pasmo słowno-muzyczne, podczas którego autorzy starają się nawiązać bliższy kontakt ze słuchaczami. Zobacz więcej na temat:
Noc z Jedynką 29 listopada godz. 01:07 Pasmo słowno-muzyczne, podczas którego autorzy starają się nawiązać bliższy kontakt ze słuchaczami. Zobacz więcej na temat:
Noc z Jedynką 29 listopada godz. 00:11 Pasmo słowno-muzyczne, podczas którego autorzy starają się nawiązać bliższy kontakt ze słuchaczami. Zobacz więcej na temat:
Aktor o roli w filmie "303. Bitwa o Anglię" Sławomir Doliniec to aktor młodego pokolenia. W filmie "303. Bitwa o Anglię" (ang. Hurricane) zagrał rolę Witolda "Tolo" Łokuciewskiego. - To dla mnie było osobiście ważne - mówił aktor w audycji "Twarzą w twarz". Zobacz więcej na temat: kino FILM KULTURA Marcin Kusy Agata Steczkowska
Oryginały czy covery? Na myśl o utworze "Respect Me" w pierwszej kolejności przychodzi nam do głowy Aretha Franklin. Kiedy nucimy w głowie "Killing Me Softly", prawdopodobnie będzie to wykonanie The Fugees. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Marta Malinowska