Polskie Radio
Section05
łks łódź

TYLKO U NAS Ekstraklasa: mecz Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w Studio S-13 w radiowej Jedynce

W radiowej Jedynce, w świętującym w tym roku 50-lecie piłkarskim Studio S-13, można było słuchać transmisji z meczu Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w ramach 32. kolejki Ekstraklasy. Gospodarzem audycji był Andrzej Janisz. Mecz komentowali Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Studio S-13 Legia Warszawa Arka Gdynia Jagiellonia Białystok łks łódź piast gliwice

TYLKO U NAS Ekstraklasa: mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w Studio S-13 w radiowej Jedynce

W radiowej Jedynce, w świętującym w tym roku 50-lecie piłkarskim Studio S-13, można było słuchać transmisji z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w ramach 31. kolejki. Gospodarzem audycji był Cezary Gurjew, a Andrzej Janisz i Filip Jastrzębski relacjonowali spotkanie z Łazienkowskiej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Studio S-13 Legia Warszawa Arka Gdynia Jagiellonia Białystok łks łódź

Ekstraklasa: kibice ŁKS-u odwiedzili piłkarzy na treningu. "Trener poprosił o kredyt zaufania"

Na czwartkowy trening piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego przyszli kibice drużyny zajmującej ostatnie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Fani rozmawiali z piłkarzami beniaminka i trenerem Wojciechem Stawowym o ostatnich kiepskich wynikach, które sprawiły, że beniaminek niemal na pewno opuści szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa łks łódź

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław zdemolował ŁKS Łódź. Kuriozalne słowa Wojciecha Stawowego

ŁKS Łódź ma już chyba tylko matematyczne szanse na pozostanie w Ekstraklasie, choć ciężko uwierzyć by beniaminek zachował ligowy byt. Podopieczni Wojciecha Stawowego przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:4, ale jeszcze bardziej kuriozalna okazała się wypowiedź trenera ŁKS-u po spotkaniu. - Mieliśmy plan na ten mecz. Realizowaliśmy go do pierwszego gola, który tak jak we wcześniejszych spotkaniach, podciął nam skrzydła - powiedział. Pierwszego gola łodzianie stracili w... czwartej minucie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Piłka nożna śląsk wrocław łks łódź