Polskie Radio
Section05
paris saint germain

Ligue 1: Angel di Maria nie dokończył meczu. Dramatyczne wydarzenia w domu piłkarza

Paris Saint-Germain przegrało w niedzielnym meczu 29. kolejki Ligue 1 z FC Nantes 1:2, ale to nie o porażce mistrza Francji mówiło się najwięcej. W trakcie drugiej połowy boisko opuścił Angel di Maria. Argentyński gwiazdor PSG dowiedział się, że doszło do włamania do jego domu, w czasie gdy przebywali w nim najbliżsi piłkarza.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ligue 1 paris saint germain

LM: PSG - Barcelona. Kontrowersje wokół karnego Messiego

W środowy wieczór Paris Saint-Germain zremisowało u siebie z FC Barceloną 1:1 i awansowało do 1/4 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz paryżanie wygrali aż 4:1. Pod koniec pierwszej połowy rewanżu rzutu karnego nie wykorzystał gwiazdor Barcelony Leo Messi. Według hiszpańskich mediów jedenastka powinna zostać powtórzona.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 20/21 liga mistrzów fc barcelona paris saint germain Leo Messi lionel messi

Liga Mistrzów: PSG - Barcelona. Mbappe pożegnał Messiego, paryżanie w ćwierćfinale

Piłkarze Paris Saint-Germain zremisowali u siebie z FC Barceloną 1:1 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Po wygranej na Camp Nou, to paryżanie awansowali do ćwierćfinału Champions League. W drugim spotkaniu awans zapewnił sobie Liverpool, który wygrał z RB Lipsk 2:0.
Zobacz więcej na temat:  liga mistrzów Liga Mistrzów 20/21 Piłka nożna SPORT champions league paris saint germain fc barcelona

Liga Mistrzów: sztukmistrz z PSG - Kylian Mbappe hat-trickiem na Camp Nou zapisał się w historii LM

Kylian Mbappe we wtorek na Camp Nou otworzył nowy rozdział w historii Ligi Mistrzów. Francuz strzelił hat-tricka w 1/8 finału, a PSG pokonało FC Barcelona 4:1 (1:1). Mbappe został tym samym pierwszym piłkarzem, który w świątyni Barcelony Camp Nou strzelił trzy gole w fazie pucharowej.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Liga Mistrzów 20/21 paris saint germain fc barcelona SPORT liga mistrzów