Polskie Radio
Section05
reprezentacja Włoch

Włochy - Polska. Ostatni trening przed wylotem bez Szczęsnego. "Lekki, niegroźny uraz"

Bez Mateusza Klicha i Wojciecha Szczęsnego odbył się trening piłkarskiej reprezentacji Polski, przygotowującej się do niedzielnego meczu z Włochami w Lidze Narodów. Pierwszy pauzuje za kartki, a drugi ma niegroźny uraz. Drużyna wyleci z Katowic w sobotnie przedpołudnie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski reprezentacja Włoch Liga Narodów wojciech szczęsny mateusz klich Piłka nożna

Liga Narodów: Grzegorz Krychowiak nie boi się Włoch i Holandii. "Stać nas, by z nimi walczyć"

Piłkarz reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak uważa, że pierwsze obecnie miejsce biało-czerwonych w grupie najwyższej dywizji Ligi Narodów nie jest zaskoczeniem. - Od początku wierzyliśmy w swoje umiejętności - podkreślił. W niedzielę kadra zagra na wyjeździe z Włochami.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Liga Narodów Grzegorz Krychowiak reprezentacja Włoch reprezentacja Holandii

Kadra osłabiona, Jerzy Brzęczek sięgnął po debiutanta. Włosi zdziesiątkowani przed meczem z Polakami

W niedzielę 8 listopada rozpoczęło się ostatnie w tym roku zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. Podopiecznych Jerzego Brzęczka czeka towarzyski mecz z Ukrainą (11 listopada) oraz dwa spotkania w Lidze Narodów - z Włochami (15 listopada) i trzy dni później z Holandią. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Piłka nożna SPORT Jerzy Brzęczek Liga Narodów reprezentacja Włoch

Polska - Włochy. "Determinacja, mądrość i dobre ustawianie" - Jerzy Brzęczek chwali, ale czuje niedosyt

Trener Jerzy Brzęczek był zadowolony z postawy polskich piłkarzy w zremisowanym 0:0 w Gdańsku meczu Ligi Narodów z Włochami. - Pozostał niedosyt, ale duże słowa uznania dla naszej drużyny za determinację, taktyczną mądrość i dobre ustawianie – ocenił selekcjoner.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Włoch Jerzy Brzęczek SPORT

Liga Narodów: tak zagramy z Włochami? Młodzież ma dostać szansę

O 20.45 reprezentacja Polski rozpocznie w Gdańsku mecz z Włochami w trzeciej kolejce piłkarskiej Ligi Narodów. TVP Sport podało nieoficjalny skład biało-czerwonych na to spotkanie. Po raz pierwszy w 2020 roku biało-czerwoną koszulkę założy Robert Lewandowski, natomiast na ławce rezerwowej mecz z Italią ma rozpocząć Kamil Grosicki, który w środę zdobył hat-tricka w meczu z Finlandią. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Włoch