Polskie Radio
Section05
sergio ramos

Ligue 1: PSG rozwiąże kontrakt z Sergio Ramosem?

Hiszpański obrońca Sergio Ramos został piłkarzem PSG w lipcu, ale od tamtej pory nie pojawił się na murawie w barwach wicemistrza Francji ani na minutę. Wszystko z powodu kontuzji łydki, która według mediów może uniemożliwić mistrzowi świata i Europy powrót do gry na najwyższym poziomie, dlatego klub z Parc des Princes ma rozważać rozwiązanie umowy z 35-latkiem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ligue 1 paris saint germain sergio ramos

Euro 2020: kiepskie nastroje w obozie Hiszpanów po remisie ze Szwecją. Bezużyteczny rekord i wskazywanie winnych

Hiszpańskie media nie kryją rozczarowania wynikiem pierwszego meczu "La Roja" na Euro 2020. Bezbramkowy remis ze Szwecją wprawdzie nie wywołał wśród komentatorów "alarmu", ale nie brakuje głosów krytyki zwłaszcza pod adresem Alvaro Moraty, który zmarnował kilka dogodnych sytuacji bramkowych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Hiszpanii Euro 2020 sergio ramos reprezentacja Szwecji

Liga Mistrzów: trenerzy po meczu Real - Chelsea. Tuchel żałuje zmarnowanych szans, Zidane czeka na Ramosa

Po remisie 1:1 w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów nieco bliżej awansu jest Chelsea, jednak to trener Realu Madryt Zinedine Zidane ma prawo być bardziej zadowolony. To "The Blues" byli lepszym zespołem i już w pierwszej połowie mogli "zamknąć" mecz. Trener londyńczyków Thomas Tuchel ma tego pełną świadomość.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Real Madryt chelsea londyn liga mistrzów Liga Mistrzów 20/21 Thomas Tuchel sergio ramos

El. MŚ 2022: kontuzja gwiazdy Realu. Ramos wypada z gry na kilka tygodni

Piłkarz Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii Sergio Ramos doznał kontuzji łydki. Znany obrońca prawdopodobnie opuści m.in. ćwierćfinał Ligi Mistrzów z Liverpoolem i prestiżowe starcie z Barceloną. Według mediów przerwa w grze może potrwać nawet do miesiąca.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Katar 2022 SPORT reprezentacja Hiszpanii sergio ramos Real Madryt la liga Primera Division liga mistrzów Liga Mistrzów 20/21

La Liga: Real Madryt chce sprzedać Raphaela Varane'a. "Królewscy" mogą wymienić obu stoperów

Duet Sergio Ramos-Raphael Varane stanowi o sile defensywy Realu Madryt od dekady. Możliwe, że w przyszłym sezonie na środku obrony mistrzów Hiszpanii nie zobaczymy żadnego z nich. Ramos wciąż nie przedłużył wygasającego latem kontraktu, natomiast Varane, jak podaje "Marca", ma zostać sprzedany w najbliższym oknie transferowym.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Real Madryt la liga sergio ramos Primera Division