Polskie Radio
Section05
SnowFest

SnowFest 2024. Pierwsze na świecie zawody na railach na świeżym powietrzu!

W dniach 1-2 marca w Szczyrku odbył się największy w Polsce festiwal muzyki i sportów zimowych - SnowFest. Była to już 11. edycja wydarzenia, którego nieodłącznym elementem są także zawody sportowe SnowFest Games Accelerated by Taycan. Wiele działo się na stoku i na scenach SnowFestu, gdzie zagrali m.in. Rudimental, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44. Czwórka była patronem medialnym wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka SnowFest SnowFest 2024 zima narty snowboard MUZYKA

Za nami SnowFest 2024. Przeżyj to jeszcze raz z Czwórką!

Dwa dni zimowego muzyczno-sportowego szaleństwa na SnowFest 2024 już za nami. Śnieżnie nie było, ale aura nie pokrzyżowała narciarskich i snowboardowych planów organizatorów. Muzyczne koncerty jak zawsze były pełne były dobrej energii. Na scenach SnowFestu zagrali m.in. Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Mateusz Kulik SnowFest SnowFest 2024 zima narty snowboard MUZYKA

SnowFest. "Impreza dla ludzi, którzy nie zapadają w sen zimowy"

Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M i Kaliber 44 wystąpią na festiwalu SnowFest w Szczyrku. - Przygotowania idą zgodnie z planem, właśnie montujemy sceny. Spodziewamy się, że w tym roku odwiedzi nas 16 tysięcy osób. Bramy otwieramy w piątek, 1 marca, o godz. 18.00 - mówi Igor Fleiszer, organizator imprezy. Czwórka jest patronem wydarzenia i zaprasza do Czwórkowej InstaStrefy w Miasteczku Festiwalowym. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA muzyka elektroniczna SnowFest Igor Fleiszer Marcin Hubert szczyrk

SnowFest 2023. "Była energia od pierwszego bitu"

Za nami 10. odsłona SnowFestu - największego w Polsce muzycznego święta w środku zimy. - W pierwszym dniu zanotowaliśmy rekord jeśli chodzi o frekwencję. Artyści dali doskonałe występy. Najwięcej pochwał zebrał Grubson, zagrali też Dimension i Goldie, który pięknie wmasował w  publiczność połamane brzmienia -  mówi organizator imprezy Igor Fleiszer. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA muzyka elektroniczna SnowFest Norbert Borzym