Oni spełnili swe marzenia

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2014 07:50
Kiedyś postanowili, że spełnią swoje marzenia. Obaj mogą powiedzieć: udało się! Jednemu - za pierwszym razem, drugi - musiał trochę się pogimnastykować. O tym, w jaki sposób zrealizowali swoje plany powiedzą: aktor Marcin Korcz i reżyser Bartosz Kędzierski.
Marcin Korcz z reżyserką na planie filmu Być jak Kazimierz Deyna
Marcin Korcz z reżyserką na planie filmu "Być jak Kazimierz Deyna"Foto: mat.pras.

Miał być "jak Kazimierz Deyna", ale piłka nożna ostatecznie nie była jego mocną stroną. Jak mówi bohater grany przez Marcina Korcza: najważniejsze, żeby w życiu robić to, co się potrafi najlepiej, nawet jak wszyscy na ciebie gwiżdżą. Czy w swoim prawdziwym życiu, też kieruje się tą dewizą? Jak się czuje, jako aktor zaliczany do tej "mocnej młodej drużyny"? Gdzie teraz będzie można go podziwiać? Odpowiedzi na te pytania w najbliższym wydaniu "Ex Magazine".
O swoich sukcesach i zamierzeniach opowie również reżyser filmów animowanych Bartosz Kędzierski. Nie przeszkadzają mu błędy ortograficzne - zrobił z nich znak firmowy "Włatcy Móch". Jest świetnym rysownikiem, ale również słowotwórcą i pomysłodawcą nowego gatunku filmowego...Jakiego? Włączcie Czwórkę i słuchajcie rozmów Uli Kaczyńskiej z zaproszonymi artystami w sobotę, 23 sierpnia tuż po 16.00.
Zapraszamy na "Ex Magazine" w każdą sobotę, od 16:00 do 18:00.

(pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka FILM Ula Kaczyńska
Czytaj także

Paweł Deląg: kino to mój sposób na życie

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 15:00
Paweł Deląg znany jest m.in. z filmów "Lista Schindlera" i "Szamanka", a także z serialu "Ojciec Mateusz". W Czwórce opowiedział o kulisach aktorstwa i swoim dzieciństwie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Soniamiki: wszystko, co mnie rusza w muzyce, podszyte jest soulem

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2014 18:20
- Moje pierwsze muzyczne wspomnienie to "Chain Of Fools" Arethy Franklin - wspomina Soniamiki. - Miałam 6 lat, kiedy usłyszałam tę piosenkę i choć zupełnie nie wiedziałam o czym ona jest, to coś w niej mocno mnie poruszyło. Nieskomplikowany, motoryczny groove został we mnie do dziś.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Edith Head - mistrzyni drugiego planu

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2014 12:00
Hitchcock ją uwielbiał, Givenchy wręcz odwrotnie - w niedzielne popołudnie przedstawimy wam sylwetkę Edith Head - jednej z najsłynniejszych kostiumografek w Hollywood.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Witajcie w naszej polskiej bajce

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2014 12:00
"Polski film dla dzieci i młodzieży" to opowieść o bajkach, dobranockach, filmach fabularnych i animowanych z dawnych lat. Niektóre z nich odeszły już w zapomnienie, inne wciąż oglądamy my i nasze dzieci, a o wszystkich warto sobie przypomnieć.
rozwiń zwiń