X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Green Roots zagra koncert w radiowej Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 12:51
W poniedziałek (1 października) w radiowej Czwórce wystąpi zespół Green Roots, wyróżniony podczas konkursu "Czwórka Reggae Contest" na Ostróda Reggae Festiwal 2018. Muzycy będą gośćmi DJ Makena w audycji "Strefa Dread".
Green Roots
Green RootsFoto: mat. pras.

koncert festiwal 1200.jpg
Czwórka Reggae Contest!

Większość członków Green Roots pochodzi z Kluczborka, od lat znanego jako stolica polskiego reggae. Obecnie muzycy mieszkają i tworzą we Wrocławiu. Grupa zadebiutowała na Stolica Reggae Festiwal w ubiegłym roku, a w tym roku zagrali na Ostróda Reggae Festiwal, gdzie wzięli udział w "Czwórka Reggae Contest" i zdobyli wyróżnienie. Niedawno premierę miała ich pierwsza EP-ka "Sinking Ship".

- Gramy muzykę, która wyraża nasze zaniepokojenie stanem rzeczywistości, która otacza nas każdego dnia. Naszą inspiracją jest jamajskie roots reggae, któremu staramy się nadać współczesny charakter  i brzmienie. Całość dodatkowo otaczamy przestrzenią i harmonią pochodzącymi z dubu, którego elementami przesiąknięta jest nasza twórczość. Bez względu na wszystko, wysyłamy pozytywny przekaz w świat, a nasze koncerty są pełne energii, którą chcemy przekazać – mówi Łukasz Kiebel, gitarzysta i współzałożyciel zespołu.


Mesajah Ostroda 1200.jpg
Czwórka na Ostróda Reggae Festival! Sprawdź, co się działo

Koncert Green Roots w audycji "Strefa Dreadrozpocznie się o godz. 22.00. Gospodarzem wieczoru będzie Mirosław "Maken" DzięciołowskiWystęp w radiowej Czwórce to nagroda w Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festival 2018.

- Możliwość zagrania tego koncertu to dla nas duże wyróżnienie. Szczególnie, że w Czwórka Reggae Contest brało udział aż 24 wykonawców. Wiele lat pracowaliśmy na tę możliwość, a ponieważ nasza muzyka niesie świadomy przekaz zależy nam na dotarciu do jak najszerszej grupy odbiorców. Na koncercie zagramy utwory z nadchodzącego albumu, którego wydanie planujemy na przyszły rok – podsumowuje Łukasz Kiebel.

Czwórka zaprasza do słuchania audycji 1 października br. o godz. 22.00 na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Redakcja zaplanowała także streaming video na fanpage Czwórki https://pl-pl.facebook.com/czworka/

mat. pras./ac/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Steel Pulse powracają na Ostróda Reggae Festival

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 23:00
Wystąpili w Polsce już dwukrotnie, teraz powracają na Ostróda Reggae Festival. Maken rozmawiał z Davidem Hindsem, wokalistą i liderem brytyjskiej gwiazdy roots reggae Steel Pulse.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka na Ostróda Reggae Festival! Sprawdź, co się działo

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2018 14:23
W tym roku reggae znów zabrzmiało w Czerwonych Koszarach. Podczas Ostróda Reggae Festival nie zabrakło Czwórki.
rozwiń zwiń