Płyta tygodnia: "KODEX IV" duetu WHITE HOUSE RECORDS

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 14:53
Legendarny duet WHITE HOUSE RECORDS czyli Magiera & L.A powracają do gry wydając kolejną, najbardziej rozpoznawalną płytę producencką ostatnich lat.

Płyta "KODEX IV" to zbiór niepowtarzalnych mocnych i starannie wyselekcjonowanych bitów, a także czołówka najlepszych polskich artystów hip hopowych którzy czynią ten album wyjątkowym. Prezentujemy promomix wszystkich bitów z albumu "KODEX IV", którego premiera miała miejsce 11 maja 2012.

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA house
Czytaj także

Novika zaśpiewała w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 12:00
To jedna z najważniejszych reprezentantek chilloutowego nurtu w polskiej elektronice. W Czwórce artystka zaprezentowała materiał ze swojej ostatniej płyty "Lovefinder".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maria Pomianowska: wyjątkowa artystka i korzenne inspiracje

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 17:00
Maria Pomianowska, instrumentalistka, wokalistka, kompozytorka, grająca między innymi na sarangi, suce biłgorajskiej i wiolonczeli, opowiedziała w Czwórce o swojej niesamowitej muzyce i fascynujących pomysłach na nowe projekty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Flint za kratami warszawskiego Zoo

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 11:00
- Ktoś kto posłucha tej płyty, może odnieść wrażenie, że przez ostatnie pół roku miałem jakiś straszny sajgon w życiu - tak stołeczny raper w rozmowie z Hirkiem Wroną opowiadał o swojej najnowszej produkcji.
rozwiń zwiń