Audioriver najlepszy w Europie!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2010 10:43
Resident Advisor ocenił festiwale odbywające się w sierpniu 2010; Audioriver drugi po amerykańskim Burning Man

Audioriver najlepszy w Europie! Tak wynika z zestawienia najlepszych festiwali sierpnia na świecie przygotowywanego przez portal Resident Advisor, w którym płocki event zajął aż drugie miejsce.

Festiwal świata niezależnego został wyprzedzony tylko przez amerykański Burning Man, a to oznacza, że w przyszłym miesiącu nie ma w Europie lepszego miejsca na imprezę z muzyką elektroniczną niż plaża nad Wisłą!

Argumentując swoją decyzję, portal Resident Advisor wskazał na najmocniejsze atuty polskiego wydarzenia: niską cenę biletów, atrakcyjne położenie i świetnie dobrany line up. To właśnie z tych względów Audioriver jest w tym roku wyżej niż takie eventy jak belgijski Pukkelpop, japoński Wire czy niemiecki Nachtdigital.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Europa
Czytaj także

9. Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2009 10:56
Nowatorskie eksperymentalne kino w konkursie międzynarodowym - konkurs nowego kina polskiego i przeglądy kinematografii: kanadyjskiej, szwedzkiej oraz węgierskiej - to program tegorocznego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty. Festiwal organizowany przez Romana Gutka we Wrocławiu w drugiej połowie lipca, odbędzie się po raz dziewiąty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Będzie casting na wesołego Romka

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2009 18:53
Od 5 do 12 grudnia w Warszawie będzie się odbywał festiwal "Zawsze z Bareją".
rozwiń zwiń
Czytaj także

W Warszawie rozpoczyna się dziewiąty Watch Docs

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2009 07:15
Po raz dziewiąty rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Watch Docs.
rozwiń zwiń