Dj Shadow zagra w Gdańsku!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2010 17:18
Już 24 lipca na jedynym i długo wyczekiwanym koncercie w Polsce wystąpi legendarny DJ Shadow.

Tego artysty nie trzeba przedstawiać. Dj Shadow zdobył uznanie debiutanckim albumem „Endtroducing...” z 1996 roku. Kolejny longplay – „The Private Press” zawiera między innymi przebój „Six Days”. Artysta współpracował do tej pory m. in. z Zackiem De La Rocha (Rage Against The Machine), zespołem Jon Spencer Blues Explosion, remiksował muzykę Keane, Beastie Boys i Depeche Mode. Był współtwórcą grupy UNKLE, mocno zaangażowanym w tworzenie jej pierwszej płyty – „Psyence Fiction".

Dj Shadow to najsłynniejszy twórca muzyki triphopowo-elektronicznej. Odnosi wielkie sukcesy jako muzyk, producent i turntablista. Jego koncert w Centrum Stocznia Gdańska zapowiada się na muzyczne i wizualne klubowe wydarzenie roku w Trójmieście.

Shadow o swojej tegorocznej trasie: "Jestem podekscytowany tą trasą z kilku powodów – nowego, premierowego materiału, który będę prezentował, choć nie zabraknie też i starego, wizualizacji przygotowanych na tę trasę, a także z powodu miejsc które odwiedzę, szczególnie z miejsc odwiedzanych pierwszy raz. Zawsze zależało mi, by każdy koncert wypadł jak najlepiej i mam nadzieję, że fani docenią moje starania. Podróżowanie po świecie, poznawanie nowych ludzi, wymiana myśli, muzyki... o to właśnie chodzi w życiu."

Czytaj także

Depeche Mode – Fragile Tension

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2009 12:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

30 lat legendarnego festiwalu w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2010 09:58
Fotografie, wycinki prasowe, plakaty, znaczki i wiele informacji znajdzie się na wystawie opowiadającej o 30 latach jarocińskich festiwali, która 17 lipca zostanie otwarta na rynku w Jarocinie (Wielkopolska).
rozwiń zwiń

Czytaj także

MGMT - "It's Working"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2010 12:19
Nowy singiel z płyty "Congratulations".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pendulum – „Witchcraft”

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2010 14:03
To drugi singiel z trzeciego studyjnego albumu Pendulum - "Immersion".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Semi Precious Weapons - nowość w Radiu Euro

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2010 09:53
W tym tygodniu na uwagę zasługuje jeszcze jedna nasza nowość - zespołu SEMI PRECIOUS WEAPONS.
rozwiń zwiń