Impreza Krok Piskiego Stylu

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2011 13:30
Czwórka zaprasza na imprezę Krok Piskiego Stylu! Bboying, Freestyle i Streetball - polecamy!

Krok Piskiego Stylu to wydarzenie, które pierwotnie skupiało się wokół zawodów w bboyingu, początkowo o zasięgu warmińsko-mazurskim, a z czasem ogólnopolskim. Z roku na rok rósł poziom zawodów i dodawane były nowe elementy związane z tą kulturą. Z biegiem czasu impreza rozrosła do rangi festiwalu hip-hop. Pozytywne recenzje oraz relacje z imprezy zmobilizowały nas do zrobienia kolejnego kroku.

W tym roku będziemy mogli obserwować zmagania w konkurencjach: Bboying, Freestyle i Streetball. Dodatkowo w trakcie imprezy odbędzie się II edycja Mistrzów Podziemia – przeglądu undergrandowych składów hip-hop. Pierwszego dnia (01.07.2011) odbędzie się Krok Piskiego Stylu V – ELIMINACJE. Rozsiane po całym mieście miejscówki, na których będą odbywały się poszczególne elementy imprezy, tj. bboying, Freestyle, Mistrzowie Podziemia, streetball, streetart jam. Zakończony zostanie blokiem koncertowym, na którym wystąpią Bob One oraz Grubson. Wstęp na pierwszy dzień jest wolny.

Drugiego dnia (02.07.2011) odbędzie się Krok Piskiego Stylu V – FINAŁY. Ta część imprezy będzie miała miejsce na Placu Daszyńskiego. Dzień drugi ma na celu wyłonienie zwycięzców poszczególnych elementów. Zakończy się rozbudowanym blokiem koncertowym, na którym wystąpią East West Rockers, Małpa, Rahim, Trzoda, Majkel, Skorup, Bzzzt sound oraz Zielone Płuca Polski.

KaW/materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: koncert MUZYKA POLSKA kawa
Czytaj także

Seven Festival Music & More 2011

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 13:00
Czwórka gorąco poleca Seven Festival Music & More 2011, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Znamy już pełny program tej imprezy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wygraj wejściówkę na wielką imprezę!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2011 14:30
Czwórka zaprasza na cykl koncertów w warszawskim klubie Ósmy Dzień Tygodnia. Wejściówki do wygrania na naszej antenie!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dead On Time w "DJ Paśmie" - zobacz wideo

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2011 14:05
Zagrał dla Was na żywo zespół Dead On Time.
rozwiń zwiń