Jurek Owsiak o Woodstock w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2011 06:00
W czwartkowej "Stacji Kultura" po godzinie 12.00 zagości czołowy woodstockowy chuligan, czyli Jurek Owsiak. Tego nie można przegapić!

W tym roku Przystanek Woodstock zaplanowano nieco inaczej. Pierwszy raz festiwal potrwa od czwartku do soboty (a nie tradycyjnie od piątku do niedzieli). Rozpocznie się więc już 4 sierpnia, a zakończy w nocy z 6 na 7 sierpnia. Co ciekawe, niektórzy Woodstockowicze biwakują w Kostrzynie nad Odrą nawet dwa tygodnie przez oficjalnym startem.

Gościem "Stacji Kultura" będzie Jurek Owsiak, który opowie m.in. o tym, kto zagra na dużej i małej scenie tegorocznego festiwalu, a kto przyciągnie Woodstockowiczów do namiotów Akademii Sztuk Przepięknych. Wywiadów z dziennikarzami, aktorami politykami oraz innymi osobistościami słucha bowiem co roku tak wiele osób, że czasami trudno je pomieścić w wielkim namiocie Akademii. W Kostrzynie nie zabraknie też, jak zwykle, różnorodnych warsztatów, spotkań, mniejszych wykładów oraz zawodów sportowych. Oj… będzie się działo!

A teraz to, co najważniejsze! Gwiazdą tegorocznego Woodstock będzie zespół The Prodigy! Muzycy pojawią się na scenie w sobotnią noc.

Czego jeszcze można spodziewać się w tym roku na Woodstock?

Słuchajcie "Stacji Kultura" w czwartek, 21 lipca!

KaW

Czytaj także

The Prodigy "World’s on fire"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2011 14:19
Wydawnictwo "World’s on fire" jest pierwszym koncertowym albumem The Prodigy. Albumy do zdobycia na naszej antenie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ślub na Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2011 17:03
Krzysztof Dobies (WOŚP): Między koncertami na ślubnym kobiercu stanie młoda para. Na ich weselu zagra Prodigy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobremiastock 2011

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2011 12:43
Warmińska odpowiedź na Woodstock uderza po raz czwarty w dniach 14-16 lipca 2011 w Dobrym Mieście. Czwórka zaprasza na imprezę Dobremiastock.
rozwiń zwiń