Labyrinth of Sound 2011 Stalowa Wola

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2011 10:55
Już w sobotę 9 lipca odbędzie się druga edycja festiwalu muzyki elektronicznej Labyrinth of Sound. Zgub się razem z nami w labiryncie dźwięków. Czwórka poleca tę imprezę.

Labyrinth of Sound jest młodym festiwalem, ale już jest uznawany za największe wydarzenie muzyki techno i szerokiej gamy elektroniki w regionie podkarpackim. Pierwsza edycja odbyła się w Janowie Lubelskim w 2009 roku. Teraz festiwal powraca w nowym, jeszcze ciekawszym miejscu w Stalowej Woli.

Dokładnie impreza zlokalizowana będzie na obrzeżach miasta, na terenie powojskowym zwanym "Kulochwyty". Jest to miejsce do niedawna ściśle tajne i niedostępne dla osób postronnych ze względu na prowadzone tam badania armat czołgowych w latach 80-tych. Już samo miejsce gwarantuje niezapomniany klimat imprezy.

Jednak, jak na każdym festiwalu, najważniejsza jest muzyka oraz line-up, a tutaj mamy śmietankę polskiej sceny techno i drum&bass.

Na dwóch scenach zagra około 20 artystów w tym główna gwiazda, jeden z pionierów muzyki elektronicznej w Polsce – Jacek Sienkiewicz, tworzący muzykę techno, minimal & ambient,  założyciel między innymi warszawskiej wytwórni Recognition.

Kto jeszcze wystapi?
JAKUB RENE KOSIK / Warszawa
SIASIA / Katowice
KD3 / Warszawa
NEXY / Rzeszów
DTEKK / Białystok
SIMBA / Warszawa
oraz: Lukash Andego, Calmy Nate, Cream, Edemski Live, GEM, Michał Jabłoński Live, Shari Vari, DRM, Sto3, Greg Gold, Green i Cichy.

Impreza planowana jest w godzinach od 15 do 5 rano w niedzielę, a więc trzeba się przygotować na ogromną i wyczerpującą dawkę basu oraz wiele muzycznych wybuchów – miejsce do tego zobowiązuje.

 tchesky


Zobacz więcej na temat: Janów Lubelski Techno POLSKA
Czytaj także

Seven Festival Music & More 2011

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 13:00
Czwórka gorąco poleca Seven Festival Music & More 2011, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Znamy już pełny program tej imprezy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Impreza Krok Piskiego Stylu

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2011 13:30
Czwórka zaprasza na imprezę Krok Piskiego Stylu! Bboying, Freestyle i Streetball - polecamy!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Weź udział w XL Summer Dance Intensive

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 08:00
Już 2 lipca w Darłówku rozpoczną się największe w Polsce warsztaty taneczne – XL Summer Dance Intensive by FNF. To jedyne w swoim rodzaju połączenie tańca, energii, pasji i dobrej zabawy podczas wakacyjnego wjazdu.
rozwiń zwiń