X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ucz się języków w CNK

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2012 17:00
Kolejny raz przenosimy się do Centrum Nauki Kopernik. Pokazujemy najciekawsze eksponaty wystawy RE:Generacja. Kolej na interaktywną naukę języków obcych.
Audio

- Testowane urządzenie nie służy do nauki chodzenia – mówi Kuba Marcinowicz, prezentując niespotykany "chodzik". – To urządzenie do podróżowania po całym świecie – wyjaśnia. Dzięki niemu poznamy języki, jakimi posługują się mieszkańcy całego globu.

Jak powiedzieć "przepraszam" w języku tajskim? Wystarczy przesunąć naszą maszynę w odpowiedni rejon świata, by dowiedzieć się, jak brzmi język w nim używany. Dzięki interaktywnym quizom nie tylko poznamy brzmienie niespotykanych i egzotycznych języków, ale będziemy mogli też sprawdzić własną znajomość obcych słów i zwrotów.

Językowe eksperymenty Kuby śledzić można oglądając wideo i słuchając dźwięku z wizyty w CNK.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W tym roku odkrycia zmienią świat?

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2011 08:00
Być może naukowcom uda się sfotografować pierwszą planetę spoza układu słonecznego. Niewykluczone, że ciekawych informacji dostarczy łazik Curiosity, który na początku sierpnia ma wylądować na Marsie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zostań naukowym showmanem

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2012 20:07
Jak opowiedzieć o dziedzinie, której arkana zgłębiasz, na żywo, na scenie? Jak sprawić, by jury i publiczność nie ziewała z nudów? - to wyzwanie, które Centrum Nauki Kopernik rzuciło młodym naukowcom w ramach konkursu "Famelab".
rozwiń zwiń

Czytaj także

RE: Generacja z grającym stołem

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2012 13:00
Od poniedziałku do piątku w "Czwartym Wymiarze" Kuba Marcinowicz będzie testował eksponaty Centrum Nauki Kopernik. Dziś sprawdzamy jak działa Reactable - grający stół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poczuj się jak karaluch w Centrum Nauki Kopernik

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2012 19:31
- Jeśli tak śmiga karaluch, to ja od dziś chce być karaluchem – zachwycał się nasz reporter Kuba Marcinowicz chwilę po założeniu karaluszych butów.
rozwiń zwiń