Urodziny Chucka Norrisa

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 11:19
Aktor, mistrz karate, synonim twardziela i bohater nieskończonej liczby dowcipów kończy 70 lat!

Amerykański aktor i mistrz karate Chuck Norris 10 marca 2010 obchodzi 70. urodziny. Jeżeli ktoś nie pamięta, kim jest Norris, przypominamy: to ten człowiek, który potrafi zatrzasnąć drzwi obrotowe i który policzył do nieskończoności. Dwukrotnie.

Chuck Norris urodził się w robotniczej rodzinie w Oklahomie. Po szkole wstąpił do amerykańskich sił powietrznych. Służył w Korei, gdzie poznał karate. Po powrocie do USA stoczył wiele pojedynków i założył własną szkołę walki Chun Kuk Do. Zagrał też w wielu filmach fabularnych. Sławę przyniosła mu rola w "Drodze Smoka", gdzie wystąpił u boku Bruce’a Lee.

Norris jest zagorzałym chrześcijaninem. Należy do kościoła baptystycznego i ma bardzo konserwatywne poglądy. W ostatnich prawyborach Partii Republikańskiej poparł byłego pastora Mike'a Huckabee'ego.

Wizerunek twardego faceta sprawił, że w 2005 roku w internecie pojawił się fenomen pod nazwą "Fakty o Chucku Norrisie", w których opisano jego nadzwyczajne cechy. Dzięki temu świat dowiedział się, że Chuck Norris był na Marsie i dlatego nie ma tam śladów życia. Twórcy faktów ujawnili też, że łzy Chucka Norrisa leczą wiele chorób, nawet raka. Problem w tym, że Chuck Norris nigdy nie płacze. Wiadomo też, że obchodzący 70. urodziny aktor nie umrze na atak serca. Jego serce nie jest bowiem tak głupie, by atakować Chucka Norrisa.

(IAR)

Czytaj także

Prawdziwy twardziel jest jeden

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 11:10
Jeżeli ktoś nie pamięta kim jest Norris, to przypominamy - to ten człowiek, który potrafi zatrzasnąć drzwi obrotowe i który policzył do nieskończoności, dwukrotnie. Dziś mistrz karate obchodzi 70. urodziny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wszystko jest względne, tylko Chuck Norris jest bezwzględny

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 14:46
„Fakty z życia Chucka Norrisa” to fenomen Internetu. Zalały sieć kilka lat temu, sporą popularnością cieszą się do tej pory. Aktor i siedmiokrotny mistrz karate, który zainspirował tę twórczość, obchodzi dzisiaj 70. urodziny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dlaczego Chuck Norris nie umrze na atak serca?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 07:48
Amerykański aktor i mistrz karate Chuck Norris obchodzi 70. urodziny
rozwiń zwiń
Czytaj także

Złota Palma dla filmu z Tajlandii

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 16:56
„Wujek Boonmee, który pamięta o swoich wcześniejszych wcieleniach" - taki tytuł nosi film nagrodzony Złotą Palmą na festiwalu w Cannes. Po raz pierwszy najważniejszą nagrodę zdobył film z Tajlandii.
rozwiń zwiń