Kiedy piłkarze spłacą kredyt zaufania?

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 18:20
Sukces czy porażka, jak ocenić występ polskiej reprezentacji na Euro 2012? Kiedy znów będziemy mieli taką szansę aby zaistnieć w piłkarskim świecie.
Audio

I znów pozostaje nam wspominać piękne ale odległe czasy, kiedy to nasi piłkarze sięgali po medale mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Jeśli chodzi o mistrzostwa Europy to niby był to najlepszy występ w historii ale i tak nie satysfakcjonuje on do końca kibiców w naszym kraju. Co z tego, że zdobyliśmy dwa razy więcej bramek niż cztery lata temu, co z tego że nie przegraliśmy dwóch meczów. Wciąż w kronikach nie możemy zapisać pierwszej wygranej w finałowych turniejach o mistrzostwo Europy. Wciąż nie możemy się pochwalić wyjściem z grupy i awansem do fazy finałowej, nie wspominając już o medalach.

W historii mistrzostw Europy polscy piłkarze strzelili zaledwie trzy bramki. Przypomnijmy sobie radość jaką sprawili nam tymi golami. Przypomnijmy sobie także piękne chwile złotych czasów "Orłów Górskiego" - posłuchajcie załączonego pliku dźwiekowego.

Łezka w oku się zakręciła i pozostała proza życia... Czekanie na kolejny sukces polskich piłkarzy, którzy mają do spłacenia potężny kredyt zaufania jaki otrzymali od kibiców.

 

Darek Matyja

Czytaj także

Konkursowa zabawa "Strzel w dziesiątkę - ustrzel czwórkę"

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 09:00
Znamy już zwycięzcę naszej konkursowej zabawy. Wiemy kto został Czwórkowym Ekspertem Euro 2012 i kto wygrał iphone'a 4. Piłkarskim Ekspertem Czwórki został... TOM.
rozwiń zwiń
Czytaj także

90% Euro2012 już za nami

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2012 16:05
Tyle było przygotowań. Takie były oczekiwania... Tymczasem do zakończenia mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostały już tylko trzy mecze.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hiszpański koncert na koniec Euro

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 18:15
Przeżyjcie to jeszcze raz słuchając relacji z Czwórkowej Strefy Kibica. Euro 2012 już za nami - Hiszpania rozgromiła w finale Włochów 4:0.
rozwiń zwiń